Odběr novinek
Zboží 1 / 14

Sušené mléko - POLOTUČNÉ, 1 kg

Kód: SML411
Čistý produkt, bez příměsí jiných surovin. Velmi výrazné chuťové i pachové složky. Je mnohem více pro ryby atraktivnější, než-li potravinářské. Univerzální atraktor do jakýchkoliv směsí a boilies!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Dodavatel: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Sušené mléko - POLOTUČNÉ, 1 kg

 

! Špičkový český výrobek s vysokou atraktivitou pro ryby !

 

  • Charakteristika a složení: Sušené mléko polotučné je mléčně bílý prášek rozpustný ve vodě s charakteristickou vůní po mléce, získaný odvodněním tekutého odtučněného mléka a částečným odstředěním mléčného tuku. 

Protože jde o krmivářský výrobek, je oproti potravinářskému více obohacený o vitamíny, doplňkové atraktory chuti a vůně, o protihrudkující přísadu a méně lepí, což oceníte při manipulaci a výrobě těsta. A navíc je výrazně levnější!

  • Tip na použití: Polotučné sušené mléko je velmi dobře ředitelné vodou a to i studenou! Je to vynikající přísada do chytacích i vnadících těst a na výrobu boilies. Samostatně se hodí také na dipování boilies a pelet (namočit boilie do vody a pak do sušeného mléka, nechat chvíli zaschnout a opakovat). 
Perfekní také jako doplněk pro chytání v chladné vodě, kde se dobře rozpouští a rychle vnadí!
  • Dávkování: Dle charakteru směsi, jen jako orientační doporučení můžeme uvést 8 – 15 % . U více, jako 20 % začne směs hodně lepit, ale ručně se zpracovat ještě dá.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 14