Odběr novinek

Mouka kukuřičná - Krupice, 1 kg

Kód: MKSH20
Kukuřičná krupice o kalibrované zrnitosti 0,5 - 1,6 mm. Není tepelně upravená. Vhodná přísada na zvýšení hrubosti směsí na těsta, nebo do speciálních krmítkovek a method mixů.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Mouka kukuřičná - Krupice, 1 kg

 

Výběrová kukuřičná surovina !

Výborná přísada pro vytvoření hrubší struktury těsta !

Vhodné i pro boilies a pelety

 

  • Charakteristika: Jde o kalibrovanou kukuřičnou mouku - krupici o velikosti zrn 500 - 1600 mikronů, což je 0,5 - 1,6 mm. Vzniká mletím celých zrn kukuřice na rotačních kamenných mlýnech a tříděním na sítech do dané velikostní frakce.

 

  •  Možnosti použití: Tuto hrubou kukuřičnou krupici doporučuji přidat tam, kde potřebujete dosáhnout hrubší struktury těsta - např. u krmných boilies a pelet. Vhodné množství do těst je cca 10 - 15 %, do sypkých krmítkových směsí pak 20 - 35 %.

 Těsto na boilies dobře prohnětejte ( nejlépe strojně - v domácím robotu na těsto ) a vodou dolaďte na požadovanou hustotu. Zrnitost případně dolaďte dalším přídavkem hrubé kukuřičné krupice. Pokud jde o sladké směsi, či směs na lov amurů, doporučuji přidat ještě po cca 5 % kukuřičného lepidla a 5 - 10 % extrudovanou kukuřičnou mouku, které dodají těstu lepší plastičnost, soudržnost, ale i příjemnou a přirozenou kukuřičnou vůni, na kterou Amuři i Kapři dobře reagují.

  • Skladování a doba spotřeby: Kukuřičnou krupici skladujte hermeticky uzavřenou v PVC obalech, vědrech, nebo pytlech. V suchu a na podložce - paleta, karton, dřevo. Ne na holé zemi, betonu, či železu. Spotřebujte do cca 10 měsíců od nákupu.

Pozor ! Kukuřičnou krupici v teplejším období velmi rádi napadají moli ! Pokud se to stane, nevyhazujte ji, ale rychle zpracujte a zkrmte rybám.

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.