Odběr novinek
Zboží 38 / 133

Mouka kukuřičná - KRUPICE - výběrová, 2,5 kg

Kód: MKSH21
Kukuřičná krupice o kalibrované zrnitosti 0,8 - 1,2 mm. Vhodná přísada na zvýšení hrubosti směsí např. v krmném boilies, či peletách. Vynikající také do krmítkovek a method mixů, kterým dává po namočení ideální soudržnost - nelepí tak moc jako pšen. krup.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Mouka kukuřičná - KRUPICE - výběrová
Další varianty zboží: Mouka kukuřičná - KRUPICE - výběrová
Mouka kukuřičná - KRUPICE - výběrová, 2,5 kg

Výběrová kukuřičná surovina !

Vynikající přísada pro výrobu či úpravu krmítkovek a methodmixů !

Vhodné i do krmných boilies a pelet

 

  • Charakteristika: Jde o kalibrovanou kukuřičnou mouku - krupici o velikosti zrn 800 - 1200 mikronů, což je 0,8 - 1,2 mm. Vzniká mletím celých zrn kukuřice na rotačních kamenných mlýnech a tříděním na sítech do dané velikostní frakce. 
  •  Možnosti použití: Tuto kukuřičnou krupici doporučuji přidat tam, kde potřebujete dosáhnout hrubší struktury těsta - např. u krmných boilies a pelet. Perfektní surovinou je především pro výrobu, nebo jen úpravu krmítkovek a method mixů. Vhodné množství do těst je cca 10 - 15 %, do sypkých vnadících směsí pak 20 - 35 %.

 Těsto na boilies dobře prohnětejte ( nejlépe strojně - např. v domácím robotu na těsto ) a vodou dolaďte na požadovanou hustotu. Zrnitost případně dolaďte dalším přídavkem hrubé kukuřičné krupice. Pokud jde o sladké směsi, či směs na lov amurů, doporučuji přidat ještě po cca 5 % kukuřičného lepidla a 5 - 10 % extrudovanou kukuřičnou mouku, které dodají těstu lepší plastičnost, soudržnost, ale i příjemnou a přirozenou kukuřičnou vůni, na kterou Amuři i Kapři dobře reagují.

  • Skladování a doba spotřeby: Kukuřičnou krupici skladujte dobře uzavřenou v PVC obalech, vědrech, nebo pytlech. V suchu a na podložce - paleta, karton, dřevo. Ne na holé zemi, betonu, či železu - ve styčné ploše mohou díky střídání teplot zvlhnout a zaplísnit. Spotřebujte do cca 10 měsíců od nákupu.

Pozor ! Kukuřičnou krupici v teplejším období velmi rádi napadají moli ! Pokud se to stane, nevyhazujte ji, ale rychle zpracujte a zkrmte rybám.

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 38 / 133