Odběr novinek
Zboží 128 / 133

Mouka kukuřičná - Výběrová 25 kg, 1 ks

Kód: MKHV25
Ekonomicky výhodné velké balení. Kukuřičná mouka s jemnou zrnitostí bez tepelné úpravy. Přísada do boilies, pelet, těst, krmných koulí, aj. Perfektně pojí a plastifikuje těsto. Vysoký vnadící účinek, díky přirozené vůni po čerstvé kukuřici.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Mouka kukuřičná - Výběrová 25 kg, 1 ks

 

Výběrová kukuřičná surovina !

Vynikající přísada i pojidlo do směsí na boilies a různá těsta !

 

  • Charakteristika: Jde o výběrovou kukuřičnou mouku, s jemnou zrnitostí, a to 0 - 400 mikronů. Vzniká mletím jádra kukuřice, bez obalu, na kamenných mlýnech a tříděním na sítech do jednotlivých velikostních frakcí. 

 Po namočení, nebo uvaření těsta z kukuřičné mouky, se naplno rozvine příjemná a výrazná vůně po čerstvé kukuřici. Tato surovina by neměla chybět v žádné krmítkové směsi, method mixu, v chytacím těstě, v boilies, či peletách.

  • Možnosti použití: Kukuřičnou mouku doporučuji přidat do směsí na výrobu boilies a to cca 15 - 20 %. Těsto dobře prohnětejte ( nejlépe strojně - v domácím robotu na těsto ) a vodou dolaďte na požadovanou hustotu. Nechte pak cca hodinu odstát a pokud příliš zhoustne opět dořeďte vodou.

Pokud jde o sladké směsi, či směs na lov amurů, doporučuji ji mít v 20 - 30 % zastoupení + cca 10 % přídavek extrudovaných kukuřičných vloček, který spolu s moukou dodají těstu nejen výbornou plastičnost, ale i velmi příjemnou a přirozenou kukuřičnou vůni, na kterou Amuři i Kapři perfektně reagují.

  • Skladování a doba spotřeby: Kukuřičnou mouku skladujte herneticky uzavřenou v PVC obalech, vědrech, nebo pytlech. V suchu a na podložce - paleta, karton, dřevo. Ne na holé zemi, betonu, či železu. Spotřebujte do cca 10 měsíců od nákupu.

Pozor ! Mouku v teplejším období velmi rádi napadají moli ! Pokud se to stane, nevyhazujte ji, ale rychle zpracujte a zkrmte rybám.

Specifikace
Váha 25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 128 / 133