Nejžhavější novinka!

 PELETY BOILIES TYPU

  POMERANČ a CHILLI 

      

       ! Novinka 2017 !

 

 Rok testování na závodech !

Výběrové rybí moučky, mléčné produkty, citrusový extrakt, ostré chili papričky.

    ! Vynikající výsledky !

Odběr novinek
Domů /

Mouka Oplatková - Bisquit mouka, 1 kg

Kód: MOBS20
Vynikající vnadící surovina, ale i jako pojivo a plastifikátor do těst. Velmi vysoký vnadící účinek! Neměla by chybět v žádné směsi pro ryby.

1 hodnocení
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Mouka Oplatková - Bisquit mouka, 1 kg
Mouka Oplatková - Bisquit mouka, 1 kg

 

Vynikající surovina do jakýchkoliv směsí !

Perfektní zchutňovadlo pro ryby - výrazně zvyšuje vnadící efekt!

 

  • Charakteristika: Jde o jemně mletou, oplatkovou mouku. Je to vynikající ztužovač, který těsto navíc i dobře plastifikuje. Proto se perfektně hodí jako surovina do boilies, chytacích i vnadících těst či pelet. Těsto je pak před vařením pěkně tvárné a plastické. Tato oplatková mouka je slazená, tukovaná, ochucená a aromatizovaná vanilkou a cukrářským kořením! Je to vyborná zchutňující surovina, na kterou ryby dobře a rychle reagují. Velmi příjemně voní ! Barva se však může měnit, dle použitých surovin, od tmavě hnědé až po světle béžovou.

 

  • Tip na použití: Bisquit mouka by neměla chybět v žádném těstě na boilies! Nezáleží, zda jde o sladké, rybí či masové – všude je vynikající vnadící i plastifikační složkou! Výborně se pak válí do koulí, těsto je soudržné, ohebné a plastické. Samozřejmě je nutné v něm mít i jiné suroviny zvyšující tvárnost (klíčky, lepek, mouka, aj).   
Doporučuji:  cca 10 - 15 % do boilies.
Do krmítkovek se přidává dle jeho struktury a složení 15 – 30 % na jeho soudržnost. 
Pokud nemáte jiné pojivové suroviny pro krmítkovky, lze oplatkovou mouku použít i jako hlavní surovinu a to až do 50 % obsahu!
 
Tip: Naše Bisquit mouka je i sama o sobě velmi dobrou surovinou na rychlou výrobu těsta, např. rovnou u vody, a to jak pro chytání, tak  i vnadění. Stačí do ní přidat jen přiměřené množství vody a prohníst do požadované hustoty dle potřeby.
 
 
Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.