Odběr novinek
Zboží 108 / 135

Olej z Kukuřičných klíčků, 5 l

Kód: SR-01053
Bezvodý rostlinný olej z kukuřičných klíčků. Neředěný jinými oleji, čistý, bez příměsí. Země původu - Maďarsko.

Žádné hodnocení.
Výrobce: ARCO feed
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Olej z Kukuřičných klíčků
Další varianty zboží: Olej z Kukuřičných klíčků
Olej z Kukuřičných klíčků, 5 l

 

 

  • SLOŽENÍ:  Rostlinný olej z kukuřičných klíčků získaný mechanickým lisováním vybraných kukuřičných klíčků, z geneticky nemodifikovaných semen. Stabilizovaný antioxidantem - tokoferol = vitamin E.
  • Charakteristika: Přírodní, velmi čistý klíčkový olej, bez příměsí jiných druhů olejů, s jasně jantarovou, čirou barvou. Je odvodněný, takže netuhne ani při nízkých teplotách! Je šetrně lisovaný za nízkých teplot, tudíž není zbaven přirozených živin ani chuťových a pachových látek. Má charakteristický, jemný pach po čerstvé kukuřici. Je ve vynikající kvalitě, určen pro hospodářská zvířata. Jedinečný zdroj nenasycených a vícenenasycených mastných kyselin (tzv. omega kyselin). Vhodný i jako krmný doplněk pro domácí zvířata ( králíky, holuby, drobné hlodavce, koně, aj.)
  • Použití: Vynikající zchutňující přísada do rybářských směsí ( krmítkovky, method mixy, boilies mixy, aj.). Klíčkový olej výrazně zvýší vnadící efekt! Vyborný také na macerování výrobků
  • Dávkování: cca 3 - 6 % do sypké směsi, nebo přizpůsobit dle osobních zkušeností a hlavně obsahu jiných tuků v surovinách!

Datum doporučené spotřeby při skladování v původním uzavřeném obalu v suchu a chladnu je minimálně 6 měsíců od nákupu.

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 108 / 135