Odběr novinek
Zboží 134 / 135

Práškové aroma - KMÍNOVÉ, 100 g

Kód: PAKM-1
Práškové, přírodně identické kmínové aroma. Velmi věrohodná vůně přírodního kmínu. Spolehlivá vnadící účinnost - vyzkoušeno v praxi. Český výrobek.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Práškové aroma - KMÍNOVÉ, 100 g
Práškové aroma - KMÍNOVÉ, 100 g

Velmi účinné, trvanlivé a intenzivní aroma !
 

  • Charakteristika: Jde o velmi kvalitní, přírodně identický, krmivářský koncentrát, používaný při dochucování krmných směsí pro mladá zvířata. Kmínové aroma je na práškovém nosiči, bez barviv, nerěděné a tím i velmi silné. Má výraznou kmínovou vůni. Vhodné pro výrobu práškových dipů a sypkých směsí nebo i těst na boilies. Aroma je velmi intenzivní a ve výrobcích stálé, odolává dobře i při vaření. Země původu – Německo.  
  • Možnosti použití: je ve sportovní rybolovu velmi široké a dá se použít od sladkých až po středně bílkovinné směsi a výrobky. Dá se ale také kombinovat i s jinými aromaty a vytvářet si vlastní specifické vůně. Přidané množství do směsi je individuální, záleží na charakteru směsi, obsahu surovin, intenzitě vůně použitých surovin, aj.

Pozor! Aroma je velmi prašné a silně dráždivé při nadechnutí! Pracujete opatrně, alergici případně i s vlhkou rouškou přes obličej.

Je nutné přidávat aroma postupně, nejlépe napřed přidat do suché sypké směsi a dobře promíchat. Po zamíchání nechat výrobek odležet alespoň 30 minut, aby se v něm vůně projevila naplno. Doporučuji před čichovým testováním hotového výrobku odejít z místnosti, kde se míchalo, protože čichové buňky jsou silou koncentrovaného aroma otupělé a necítí dobře naředěný výrobek! Pak se vám zdá, že v něm nic není a přidáváte aroma tak dlouho, až  ním úplně přebijete ostatní pachy surovin!

 

  • Orientační dávkování:   70 - 80 g / 10 kg  
     
  • Skladování a spotřeba: Uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku, nebo krabičce, v suchu a chladu, ideálně do 18 °C. Spotřebujte do 10 měsíců od nákupu.
Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 134 / 135