Zboží 4 / 14

Fish Liquid Ultra - rybí vývar, 3 x 1 litr

Kód: FLQU10
Koncentrovaný rybí extrakt. Hustá, tekutá surovina, s výrazným pachem po rybině ! Vynikající a přirozený atraktor pro ryby! Nerozpouští PVA !

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Fish Liquid Ultra - rybí vývar, 3 x 1 litr
Fish Liquid Ultra - rybí vývar, 3 x 1 litr

 

ŠPIČKOVÝ VNADÍCÍ ATRAKTOR PRO RYBY !!

! Surovina s velmi výrazným pachem po rybím mase !

 

  • Složení:  Zahuštěný, tepelně upravený, rybí extrakt. Bílkoviny 30 %. Tuk 10 %. Obsah vody 50 %.

 

  • Charakteristika: Fish liquid Ultra je varem zahuštěný extrakt z rybího masa, vznikajícího jako vedlejší produkt, při tepelné fázy zpracování ryb za účelem výroby rybí moučky ( uvařená těla ryb se pod vysokým tlakem vylisují a tento extrakt se pozvolným vařením zahustí ). Vznikne tak pachově i chuťově velmi silná a výrazná rybí surovina. 

Fish Liquid Ultra je vyroben speciální technologii v Německu. Je husté, polotekuté konzistence, tmavě hnědé barvy, s velmi silným a výrazným pachem po rybině. Tato surovina rozhodně nadchne všechny vyznavače rybích přísad! Jde o úplně nový charakter výrobku, s vysokou stravitelností pro rybi, bohatou na jednoduché proteiny a s mnohem vyšším vnadícím efektem. Lish Liquid je určený především pro potřeby průmyslové výroby krmiv pro ryby, jako kvalitní zdroj snadno stravitelných bílkovin. Používají jej všechny velké evropské firmy, např. Coppens.

Fish Liquid je stabilizován přirodními látkami - organické kyseliny. Uchovávat se musí pouze v chladu, nejlépe do cca 15 °C! V chladu a temnu vydrží cca 4 měsíce od nákupu. Pro dlouhodobé skladování doporučuji Fish liqud zamrazit v PVC láhvi plné jen asi do 2/3 jejího obsahu.

  • Tip na použití: Tato hustá, tekutá směs je velmi dobře ředitelná vodou. Je to opravdu vynikající přísada do boilies, pelet, nebo chytacích těst. Má vysoký vnadící efekt i při nízké koncentraci ve výrobku. Už při 5 % obsahu má značný vnadící účinek! Rozhodně by Fish Liquid neměl chybět při výrobě jakýchkoliv boilies a těst!

Je to vynikající atraktor, na který ryby reagují velmi dobře a spolehlivě díky koncemtrovanému obsahu organických látek a kyselin. Fish Liquid lze použít i pro přímé macerování nástrah.

  • Orientační dávkování: 5 – 10 % ( 50 – 100 g / kg ) do rybích i masových směsí. Čím je směs chudší na živočišné suroviny, tím víc můžete přidat Fish Liquidu. Přídavek alespoň 5 % by neměl chybět v žádném boilies, nebo těstu!

 

  • Skladování: Jedná se o čistě přírodní a biologicky aktivní výrobek, který není totálně konzrvovaný "do mrtva". Při teplotě do 15 °C lze skladovat cca do 4 měsíců. Doporučuji povolit víčko lahve, aby mohl unikat případný plyn, vznikající v každé živočišné surovině. Biologická aktivita výrobku není však na závadu! Pokud vám Fish liquid začne v teplejším prostředí silněji kvasit, nic se neděje, je to přirozený proces enzymatické aktivity a surovina se dá i tak pro sportovní rybolov využít!

Pro delší skladování doporučuji zamrazit. Nechejte při skladování mimo mražák vždy mírně povolené víčko na láhvi, aby mohly případné plyny unikat ven a láhev se netlakovala! Koncentrovaný rybí extrakt lze bez obav použít do plně vysušovaných, nebo vařených a konzervovaných výrobků, kdy se enzymatická aktivita úplně zastaví.

NESKLADUJTE S POTRAVINAMI V CHLADNIČCE !

PŘI SKLADOVÁNÍ MĚJTE RADĚJI POVOLENÉ VÍČKO U LAHVE !

 

Specifikace
Váha 3 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 14