Odběr novinek
Zboží 68 / 135

PTAČÍ ZOB - Bisquit s vejci, 10 kg

Kód: PZ-S12
Speciální směs tříděných partiklů - drobných, drcených, nebo strouhaných semen různých plodin - a bisquitové drtě. Vynikající doplněk do boilies, pelet, method mixů aj. Vlastní výroba!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku PTAČÍ ZOB - Bisquit s vejci
Další varianty zboží: PTAČÍ ZOB - Bisquit s vejci
PTAČÍ ZOB - Bisquit s vejci, 10 kg

 

Tříděný partikl s bisquitem, pro výrobu vlastních specialit !

 

  • Složení: Celá, drcená, strouhaná, nebo mletá semena. Např. kukuřice, sója, řepka, konopí, tygří ořech, arašidy, len, hrách, obiloviny, čirok, lesknice, proso, atd. Dále hrubě mleté a tříděné suroviny, jako např. bisquitová drť, sušená vejce, toustované, extrudované a jinak tepelně upravené suroviny, přísady pro ryby, aj.
  • Charakteristika: Směs Ptačí zob si celou vyrábíme sami, takže víme co v ní máme a nejde tedy o překupovaný produkt se stejným názvem, určený jako doplněk výživy pro exotické ptactvo, který se povětšinou v obchodech pro sportovní ryolov nabízí jako rybářská specialita.

Náš Ptačí zob je mnohadruhovou směsí tříděných, drcených semen a surovin, která se třídí na sítech a neobsahuje proto ani velmi jemné, ani velmi hrubé částice. Je proto vhodná jako kompletní surovinový doplněk pro výrobu vlastních boilies, pelet, method mixů, krmítkovek a jiných osobitých receptur.

  • Použití:  Směs je určena pro vlastní doplnění surovinového základu při výrobě různých výrobků. Zvláště u boilies a pelet dodá těstu hrubší, a kypřejší charakter.

Doporučené dávkování:  cca 20 - 50 %, tj. 200 - 500 g / kg, nebo dle svých zkušeností.

 

Specifikace
Váha 10 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 68 / 135