Odběr novinek
Zboží 68 / 133

PTAČÍ ZOB - Red Rob, 2,5 kg

Kód: PZ-R21
Směs tříděných partiklů - drobných, drcených nebo strouhaných semen různých plodin. S přídavkem kořenící směsi Robin Red. Vynikající doplněk do boilies, pelet, method mixů aj. Vlastní výroba!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku PTAČÍ ZOB - Red Rob
Další varianty zboží: PTAČÍ ZOB - Red Rob
PTAČÍ ZOB - Red Rob, 2,5 kg

 

Směs tříděných partiklů a koření pro výrobu vlastních specialit !

 

  • Složení: Celá, drcená, strouhaná, nebo mletá semena. Např. kukuřice, sója, řepka, konopí, tygří ořech, arašidy, len, hrách, obiloviny, atd. Dále hrubě mleté a tříděné suroviny, jako např. bisquit drť, toustované, extrudované a jinak tepelně upravené suroviny, přísady pro ryby - Robin Red, červené druhy koření, aj.
  • Charakteristika: Směs Ptačí zob - Red Rob, si celou vyrábíme sami, takže víme co v ní máme a nejde tedy o překupovaný produkt se stejným názvem, určený jako doplněk výživy pro exotické ptactvo, který se povětšinou v obchodech pro sportovní ryolov nabízí jako rybářská specialita, jen je přibarvený a aromatizovaný - mnohdy však ani to ne.

Náš Ptačí zob je mnohadruhovou směsí drcených semen a surovin, která je na sítech tříděná a neobsahuje ani velmi jemné, ani hrubé částice. Přidaná kořenící směs Robin Red je osvědčeným atraktorem pro ryby, doplněný ještě o jiná červená koření, která máme z vlastní praxe vyzkoušená. Tento Ptačí zob je proto vhodný jako kompletní surovinový doplněk pro výrobu vlastních boilies, pelet, method mixů, krmítkovek a jiných osobitých receptur.

  • Použití:  Směs je určena pro vlastní doplnění surovinového základu při výrobě různých výrobků. Zvláště u boilies a pelet dodá těstu hrubší, a kypřejší charakter.

Doporučené dávkování je cca 20 - 50 %, nebo dle svých zkušeností.

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 68 / 133