Odběr novinek
Zboží 81 / 133

RED ROB KLASIK - 100%, 1 kg

Kód: SR11c225
Vysoce atraktivní, čistý, přírodní, tepelně upravený, kořenící přípravek, speciálně vyvinutý a upravený pro sportovní rybolov.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku RED ROB KLASIK - 100%
Další varianty zboží: RED ROB KLASIK - 100%
RED ROB KLASIK - 100%, 1 kg

 

Speciálně upravený a vyladěděný kořenící přípravek pro ryby.

 

  • Charakteristika:  NEŘEDĚNÁ, přírodní, jemně mletá, velmi aromatická kořenící směs z extrudovaných semen tropických rostlin, směsi červeného koření a přírodního červeného barviva na bázi karotenoidu - canthaxanthinu. Neobsahuje anorganická barviva !
    Má charakteristickou, velmi výraznou, příjemnou vůni a velmi sytě červenou barvu. 

Směs koření Red Rob Klasic je ve špičkové kvalitě určené výhradně pro sportovní rybolov! Svou účinností i vzhledem může připomínat anglický výrobek Robin Red, ale jde o českou výrobu. 

 
  • Použití: Velmi oblíbená a neméně účinná přísada do jakýchkoliv směsí, těst a výrobků pro ryby. I v malé koncentraci na něj ryby velmi dobře reagují! Vynikající také pro zimní a jarní období a pro chladnější vodu!  Vždy hermeticky (neprodyšně) zabalte. Nesmí zvlhnout !

Skladování a spotřeba: Skladujte v PVC obalech, hermeticky uzavřených, v suchu, temnu mimo sluneční záření, při teplotě do 18 °C. Spotřebujte max. do 12 měsíců od zakoupení.

  • Dávkování: Dle vašich nároků na intenzitu vůně a barvy. Protože jde o silný, přírodní extrakt, reagují na něj ryby velmi dobře i v menší koncentraci. Orientačně:  50 - 150 g  na 1 kg směsi. Spíše dle svých osobních zkušeností!
 
  
Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 81 / 133