Odběr novinek
Zboží 135 / 135

RÝŽOVÁ MOUKA - Krupice jemná - pro ryby - 20 kg, 1 ks

Kód: CRMR25
Rýže je pro ryby nejen výborná pojivová, ale především i zchutňující surovina, jak do těst na do boilies a pelety, tak i jako plnivo do krmítkovek a method mixů.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

RÝŽOVÁ MOUKA - Krupice jemná - pro ryby - 20 kg, 1 ks

! Vynikající pojivová surovina do těst a vnadících směsí !

Také velmi účinný chuťový atraktor pro ryby !

 

  • Charakteristika:  Cereální rýžová mouka - krupice obsahuje vysoké procento lepku ( obilné bílkoviny ), který má výborné plastifikační účinky na těsto. Proto může být rýžová krupice jednou z hlavních složek při výrobě těst na boilis nebo pelet. Rýžová krupice dokáže po uvaření těsto také zhutnit a vytvrdit. Tím, že není zrno loupané, nese si všechny pachové i chuťové složky.
  • Tip na použití: Rýžová krupice je výborné pojidlo do všech druhů, především vařených těst, díky vysokému obsahu škrobu a lepku. Je navíc pro ryby velmi chutná a aromatická. Vmíchá se do suché, sypké směsi a až poté se přídává voda. Čím vyšší je obsah krupice ve směsi tím je pak výrobek hutnější a soudržnější.

Dávkování obecně:  Doporučuji 20 - 30 % z celkového obsahu směsi. Pro vyšší nerozpustnost můžete dát do směsi až 50%.

  • Skladování a spotřeba:  Skladujte v hermetických PVC obalech, v suchu a chladu do cca 20 °C, bez přístupu přímého slunečního svitu. Spotřebujte do 10 měsíců od nákupu. Pozor na napadéní mouky moly. Pokud se vám to stane, spotřebujte ji co nejdříve, rybám to nijak nevadí.

Specifikace
Váha 20 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 135 / 135