Odběr novinek
Zboží 133 / 139

SÓJOVÉ VLOČKY - pro ryby, 1 kg

Kód: SOVLR-1
Pařené a následně na tenké lupínky mačkané, neodtučněné sójové boby. Perfektní přísada do methodmixů, krmítkovek nebo i samostatně jako návnada. Vynikající vnadící doplněk pro Kapry a Amury především v teplé období jara až podzimu.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty SÓJOVÉ VLOČKY - pro ryby, 1 kg
SÓJOVÉ VLOČKY - pro ryby, 1 kg

Vynikající surovina pro sportovní rybolov !

  

  • Obsah živin:  Bílkoviny - 36 %, Tuk - 20 %, Škrob - 18 %, Vláknina - 8 %.
  • Charakteristika: Jde o tepelně upravená - pařená ( při 120 °C ) a následně mačkané sójové boby na velmi tenté lupínky. Takto upravená surovina má vysokou krmnou a vnadící hodnotu. V krmítkových směsích, nebo method mixech udělá hrubou strukturu a ve vodě mnohem rychleji uvolňuje své přirozené aromatické látky, než klasické, neupravené zrno. Navíc surová sója obsahuje antinutriční látky ( snižují využití živin v těle ), které se ale teplem odbourávají a tak má poté vysokou výživnou hodnotu - i díky vysokému obsahu rostlinného oleje.
  • Možnosti použití: Jako přísada do hrubších krmítkových směsí nebo method mixů. Dá se použít i přímo na vnadění místo máčených nebo vařených sójových bobů, bez předchozího dlouhodobého namáčení. Ve vodě díky tepelné úpravě ihned pracuje. Dlouhým namáčením by se jen zbytečně vločky vyluhovávaly. Před vlastním použitím je ale dobré vločky na chvíli namočit, rychleji pak klesají ke dnu a neplavou z části. Velmi vhodné je také zalití některým z našich Sirupů pro ryby nebo CSL sirupy. Ideální na masivní krmení. Ještě lepší je kombinace s toustovaným hrachem, kukuřici a pšenicí.
Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 133 / 139