Zboží 42 / 91

Sušené mléko - PLNOTUČNÉ, 4 x 500 g

Kód: SR11b120
Neodstředěné, sušené mléko. Čistý produkt, bez příměsí jiných surovin. Velmi výrazná mléčná chuť i vůně. Je mnohem více pro ryby atraktivnější, než-li potravinářské mléko. Vynikající atraktor do jakýchkoliv směsí a boilies!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Dodavatel: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Sušené mléko - PLNOTUČNÉ, 4 x 500 g
Sušené mléko - PLNOTUČNÉ, 4 x 500 g

 

! Vynikající atraktor do jakýchkoliv směsí pro ryby !

 

  • Charakteristika a složení:  Sušené, neodstředěné mléko je světle žluto-oranžový prášek rozpustný ve vodě s výraznou, charakteristickou vůní po mléce, získaný odvodněním tekutého neodtučněného mléka. 

Protože jde o krmivářský výrobek, je oproti potravinářskému více obohacený o vitamíny, doplňkové atraktory chuti i vůně, a o protihrudkující přísadu, což oceníte při manipulaci a výrobě těsta. A navíc je výrazně levnější!

  • Tip na použití: Plnotučné sušené mléko je velmi dobře ředitelné vodou a to i studenou! Je to vynikající přísada do chytacích i vnadících těst a na výrobu boilies. Samostatně se hodí také na dipování boilies a pelet (namočit boilie do vody a pak do sušeného mléka, nechat chvíli zaschnout a opakovat). 
Perfekní také jako doplněk pro chytání v chladné vodě, kde se dobře rozpouští a rychle vnadí!
  • Dávkování: Dle charakteru směsi, jen jako orientační doporučení můžeme uvést 8 – 15 % . U více, jako 20 % začne směs hodně lepit, ale ručně se zpracovat ještě dá.

 

Specifikace
Váha 2 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 42 / 91