Odběr novinek
Zboží 32 / 133

Tekuté aroma - ČESNEK EXTRA, 500 ml

Kód: 89236-2
Zesílená koncentrace - vyšší účinnost! Vynikající přísada do jakýchkoliv směsí a výrobků pro sportovní rybolov! Ryby na něj velmi dobře reagují, hlavně ve studené vodě - otestováno!

Žádné hodnocení.
Výrobce: Aroco a.s.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Tekuté aroma - ČESNEK EXTRA
Další varianty zboží: Tekuté aroma - ČESNEK EXTRA
Tekuté aroma - ČESNEK EXTRA, 500 ml
 
 • Charakteristika:  Jde o velmi kvalitní, přírodně identický, potravinářský koncentrát, používaný při výrobě masných výrobků. Speciálně pro nás, jsme si nechali zesílit koncentraci pro lepší účinek ve směsích. Je to transparentní, téměř bezbarvá tekutina, ředitelná vodou. Aroma je velmi intenzivní a věrohodné. Má dlouhou stabilitu - nevyprchává rychle z produktu. Země původu – ČR.
   
  • Použití: Aroma česnek je vhodné do středně i silně bílkovinných směsí a výrobků. Aroma se dají kombinovat i mezi sebou a vytvářet si tak vlastní specifické aroma - každý druh ale aplikujte do směsi samostatně, neslévejte je do sebe! Přidané množství je individuální, záleží na charakteru směsi, obsahu surovin, intenzitě aromatického koncentrátu aj.

  Je nutné přidávat aroma postupně, nejlépe přidat do ředící vody potřebné k výrobě. Po zamíchání nechat výrobek odležet alespoň 30 minut, aby se v něm vůně projevila naplno.

   
  Doporučuji před čichovým testováním svého výrobku odejít z místnosti ( i s výrobenou, aromatizovanou směsí ), kde se míchalo, protože čichové buňky jsou silou koncentrovaného aroma otupělé a necítí dobře naředěný výrobek! 
  Pak se vám zdá, že v něm nic není a přidáváte aroma tak dlouho, až  ním úplně přebijete ostatní pachy surovin ve výrobku!
   
 • Orientační dávkování:   

6 - 8 ml / 1 kg mokré směsi

 • Balení: 2 x 50 ml

 

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 32 / 133