Odběr novinek
Zboží 4 / 139

Tekuté aroma - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA, 500 ml

Kód: 88354-2
V současné době mezi rybáři velmi populární přísada do směsí a výrobků pro sportovní rybolov! Ryby na něj velmi dobře reagují. Jde o silný kořenící extrakt.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Aroco a.s.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Tekuté aroma - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA
Další varianty zboží: Tekuté aroma - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA
Tekuté aroma - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA, 500 ml
 
  • Charakteristika:  Jde o velmi kvalitní koncentrát, používaný v potravinářské výrobě. Je to tmavě hnědo-červená, neprůhledná tekutina, ředitelná vodou. Aroma je výrazné a má dobrou stabilitu - nevyprchává rychle z produktu. Země původu – ČR.
 
  • Použití: Především do rybích a masových směsí a výrobků. Aroma Frankfurtská klobása se dá např. smíchat s jinými koncentrovanými, kořenícími doplňky, jako např. Magi, Worchester, Sojová omáčka, aj. Můžete si tak vytvářet vlastní specifické aroma. Přidané množství je individuální, záleží na charakteru směsi, obsahu surovin, intenzitě aromatického koncentrátu, aj.
Je nutné přidávat aroma postupně, nejlépe jej přidat do ředící vody potřebné k výrobě. Po zamíchání nechat výrobek odležet alespoň 15 - 30 minut, aby se v něm vůně projevila naplno.
 
Doporučuji před čichovým testováním svého výrobku odejít z místnosti ( i s výrobenou, aromatizovanou směsí ), kde se míchalo, protože čichové buňky jsou silou koncentrovaného aroma otupělé a necítí dobře naředěný výrobek! 
Pak se vám zdá, že v něm nic není a přidáváte aroma tak dlouho, až  ním úplně přebijete ostatní pachy surovin ve výrobku!
 
  • Orientační dávkování:

 8 - 10 ml / 1 kg  mokré směsi

  • Balení: 3 x 50 ml

 

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 139