Odběr novinek
Zboží 43 / 135

Tekuté aroma - KONOPNÝ KVĚT, 500 ml

Kód: 55567-2
Nová, přirozenější vůně! Mezi rybáři velmi populární přísada do směsí a výrobků pro sportovní rybolov! Potravinářská kvalita ! Ryby na něj velmi dobře reagují. Neobsahuje THC.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Aroco a.s.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Tekuté aroma - KONOPNÝ KVĚT
Další varianty zboží: Tekuté aroma - KONOPNÝ KVĚT
Tekuté aroma - KONOPNÝ KVĚT, 500 ml
  • Charakteristika:  Jde o velmi kvalitní, přírodně identický extrakt z natě a květů konopí setého ( neobsahuje THC ani CBD ). Potravinářská kvalita. Nyní v novém složení, s ještě přirozenější vůni. Je to čirá, transparentní tekutiná, ředitelná vodou nebo lihem. Aroma je výrazné a příjemné. Má dobrou stabilitu - nevyprchává rychle z produktu. Země původu – ČR.
  • Použití je hodně široké, od sladkých až po bílkovinné směsi a výrobky. Aroma se dají kombinovat i mezi sebou a vytvářet si tak vlastní specifické aroma - každý druh ale aplikujte do směsi samostatně, neslévejte je do sebe! Přidané množství je individuální, záleží na charakteru směsi, obsahu surovin, intenzitě aromatického koncentrátu aj.

Je nutné přidávat aroma postupně, nejlépe přidat do ředící vody potřebné k výrobě. Po zamíchání nechat výrobek odležet alespoň 30 minut, aby se v něm vůně projevila naplno.

Doporučuji před čichovým testováním svého výrobku odejít z místnosti ( i s výrobenou, aromatizovanou směsí ), kde se míchalo, protože čichové buňky jsou silou koncentrovaného aroma otupělé a necítí dobře naředěný výrobek! 

Pak se vám zdá, že v něm nic není a přidáváte aroma tak dlouho, až  ním úplně přebijete ostatní pachy surovin ve výrobku!

Orientační dávkování:   7 - 10 ml / 1 kg mokré směsi

 

Balení: 2 x 50 ml

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 43 / 135