Odběr novinek
Zboží 6 / 111

Tekuté aroma - MASO A JÁTRA, 2 X 50 ml

Kód: TAMA20
Přísada do směsí a výrobků pro sportovní rybolov! Ryby na něj velmi dobře reagují - otestováno vlastní výrobou.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Aroco a.s.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Tekuté aroma - MASO A JÁTRA, 2 X 50 ml
 • Charakteristika:  Jde o velmi kvalitní, potravinářský koncentrát, používaný při výrobě masných výrobků. Je to tmavě hnědá, neprůhledná tekutiná, ředitelná vodou. Aroma je výrazné, má dobrou stabilitu - nevyprchává rychle z produktu. Země původu – ČR. Použití: Masové aroma s příchutí jater se nejvíce hodí do bílkovinných směsi a rybích výrobků. Aromata masové a např. patentka, se dají kombinovat i mezi sebou a vytvářet si tak vlastní specifické aroma - každý druh ale aplikujte do směsi samostatně, neslévejte je do sebe! Přidané množství je individuální, záleží na charakteru směsi, obsahu surovin, intenzitě aromatického koncentrátu aj.

  Je nutné přidávat aroma postupně, nejlépe přidat do ředící vody potřebné k výrobě. Po zamíchání nechat výrobek odležet alespoň 30 minut, aby se v něm vůně projevila naplno.

   

  Doporučuji před čichovým testováním svého výrobku odejít z místnosti ( i s výrobenou, aromatizovanou směsí ), kde se míchalo, protože čichové buňky jsou silou koncentrovaného aroma otupělé a necítí dobře naředěný výrobek! 

  Pak se vám zdá, že v něm nic není a přidáváte aroma tak dlouho, až  ním úplně přebijete ostatní pachy surovin ve výrobku!

   

  Orientační dávkování: 6 - 10 ml / 1 kg mokré směsi

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 6 / 111