Odběr novinek
Zboží 61 / 133

Tekuté aroma - OLIHEŇ, 75 ml

Kód: TAO-1
Silné rybí aroma s příchutí olihně. Koncentrovaný, neředěný produkt! Výborné aroma do vnadících směsí, pelet, boilies nebo dipů.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Lohmann Animal
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Tekuté aroma - OLIHEŇ, 75 ml
Tekuté aroma - OLIHEŇ, 75 ml
 

! Silné olihňové aroma do vnadících směsí !

 

  • Charakteristika: Přirozený koncentrát se silný, specifickým rybím pachem. Aroma Oliheň je vynikající do směsí s obsahem rybích a masových mouček. Podpoří a zvýrazní rybí aroma.
  • Dobrá rada:  Aroma Oliheň je vodou ředitelné a velmi výrazné. Každá směs, dle surovinového složení, vyžaduje jiné dávkování. Proto začněte spíš od nejnižšího a postupně pak přidávejte.

Aroma Oliheň nedávejte při výrobě těsta do suché směsi, ale nalejte ji do ředící vody, vajec, boosteru, či jiné tekuté suroviny a tuto až pak do vaší směsi !

Pokud se vám bude zdát aroma výsledného produktu slabé, doporučuji hotové výrobky v aroma Oliheň ještě namacerovat! Je možné ho přiředit monopropylgykolem. Výrobky dejte do plastového vědra ( tak 2 kg ), lehce prolejte cca 30 ml roztoku aroma, a dobře protřepejte, aby se všechny výrobky stejnoměrně obalily. Nechte vsáknout a uzavřete do PVC sáčku. Ideální je na výrobky nanést aroma rozprašovačem za stálého míchání.

  • Doporučené dávkování:   10 - 15 ml / 1 kg mokré směsi

 

 

Specifikace
Váha 0.075 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 61 / 133