Odběr novinek
Zboží 6 / 135

Tekuté aroma - SCOPEX, 500 ml

Kód: 55820-2
Přísada do směsí a výrobků pro sportovní rybolov! Ryby na něj velmi dobře reagují - otestováno vlastní výrobou.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Aroco a.s.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Tekuté aroma - SCOPEX
Další varianty zboží: Tekuté aroma - SCOPEX
Tekuté aroma - SCOPEX, 500 ml
 • Charakteristika:  Jde o velmi kvalitní koncentrát, používaný pouze pro sportovní rybolov. Je to žluto-oranžová, průsvitná tekutiná, ředitelná vodou. Aroma je výrazné, má dobrou stabilitu - nevyprchává rychle z produktu. Země původu – ČR.

 

 • Použití: Aroma Scopex se nejvíce hodí do sladkých a spíše rostlinných směsi a výrobků. Aroma se dají kombinovat i mezi sebou a vytvářet si tak vlastní specifické vůně - každý druh ale aplikujte do směsi samostatně, neslévejte je do sebe! Přidané množství je individuální, záleží na charakteru směsi, obsahu surovin, intenzitě aromatického koncentrátu aj.

Je nutné přidávat aroma postupně, nejlépe přidat do ředící vody potřebné k výrobě. Po zamíchání nechat výrobek odležet alespoň 30 minut, aby se v něm vůně projevila naplno.

 • Doporučuji před čichovým testováním svého výrobku odejít z místnosti ( i s výrobenou, aromatizovanou směsí ), kde se míchalo, protože čichové buňky jsou silou koncentrovaného aroma otupělé a necítí dobře naředěný výrobek! 
  Pak se vám zdá, že v něm nic není a přidáváte aroma tak dlouho, až  ním úplně přebijete ostatní pachy surovin ve výrobku!
   
  • Orientační dávkování:

    7 - 10 ml / 1 kg mokré směsi

  • Balení: 2 x 50 ml

 

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 6 / 135