Odběr novinek
Zboží 87 / 135

Tekuté aroma - SÝR HERMELÍN, 500 ml

Kód: TASH-2
Silné, přírodně identické aroma s příchutí vyzrálého sýru hermelínu. Koncentrovaný, neředěný produkt! Výborné aroma do vnadících směsí, pelet, boilies nebo dipů. Vynikající pro podporu lovu nejen jeseterů, ale také velkých i trofejních kaprů !

Žádné hodnocení.
Výrobce: Aroco a.s.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Tekuté aroma - SÝR HERMELÍN
Další varianty zboží: Tekuté aroma - SÝR HERMELÍN
Tekuté aroma - SÝR HERMELÍN, 500 ml

! Nový, netradiční typ aromatického ochucovače do směsí pro ryby !

 

  • Charakteristika: Přirozený koncentrát se silným, specifickým sýrovým pachem. Aroma SÝR HERMELÍN je vynikající do směsí s obsahem rybích a masových mouček. 

Dobrá rada: Aroma SÝR HERMELÍN je vodou ředitelné a velmi výrazné. Každá směs, dle surovinového složení, vyžaduje jiné dávkování. Proto začněte spíš od nejnižšího a postupně pak přidávejte.

Aroma SÝR HERMELÍN nedávejte při výrobě těsta do suché směsi, ale nalejte jej do ředící vody, vajec, boosteru, či jiné tekuté suroviny a tuto až pak do vaší směsi !

Pokud se vám bude zdát aroma výsledného produktu slabé, doporučuji hotové výrobky v aroma SÝR HERMELÍN ještě namacerovat! Je možné ho přiředit monopropylgykolem ( MPG ). Výrobky dejte do plastového vědra ( tak 2 kg ), lehce prolejte cca 30 - 40 ml roztoku aroma ( může být případně i ředěné MPG v poměru 1:1, pokud chcete jemnější, přirozenější vůni ) a dobře protřepejte, aby se všechny výrobky stejnoměrně obalily. Nechte vsáknout a uzavřete do PVC sáčku.

  • Doporučené dávkování: 7 - 10 ml / 1 kg mokré směsi
     
  • Skladování a spotřeba: Spotřebujte do 12 měsíců od nákupu. Skladujte mimo sluneční záření, nejlépe při teplotě do 20 °C.
Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 87 / 135