Odběr novinek
Zboží 114 / 133

Tekuté aroma - VYZRÁLÝ ANANAS - Speciál, 75 ml

Kód: 51012-1
Velmi lahodná a podmanivá vůně dokonale zralého, sladkého ananasu. Vytrvalé aroma od českého výrobce. Vynikající přísada do sladkých směsí a výrobků. Přírodně identické. Ryby na něj velmi dobře reagují i v chladné vodě - otestováno v praxi.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Aroco a.s.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Tekuté aroma - VYZRÁLÝ ANANAS - Speciál, 75 ml
Tekuté aroma - VYZRÁLÝ ANANAS - Speciál, 75 ml


! Plná a vytrvalá vůně identická s přírozeně vyzrálým ananasem !

  • Charakteristika: Jde o velmi kvalitní, přírodně identický, potravinářský koncentrát od české firmy Aroco, používaný při výrobě kompotů, cukrovinek, aj. Je to transparentní tekutina, olejovité konzistence s vydatnou, plnou vůní, která je vytrvalá i po delší době na výrobku. Při vaření se může ale ztrácet, proto u vařených výrobků je lepší ještě aplikovat aroma po vychladnutí na jeho povrch.  
  • Možnosti použití: Je hodně široké, od sladkých až po středně bílkovinné směsi a výrobky. Aroma se dají kombinovat i mezi sebou a vytvářet si tak vlastní specifické vůně. Každý druh ale aplikujte do směsi samostatně, neslévejte je do sebe! Přidané množství je individuální, záleží na charakteru směsi, obsahu surovin, intenzitě aromatického koncentrátu aj.

Je nutné přidávat aroma postupně, nejlépe přidat do ředící vody potřebné k výrobě. Po zamíchání nechat výrobek odležet alespoň 15 - 30 minut, aby se v něm vůně projevila naplno.

Doporučuji před čichovým testováním svého výrobku odejít z místnosti ( i s výrobenou, aromatizovanou směsí ), kde se míchalo, protože čichové buňky jsou silou koncentrovaného aroma otupělé a necítí dobře naředěný výrobek. Pak se vám zdá, že v něm nic není a přidáváte aroma tak dlouho, až  ním úplně přebijete ostatní pachy surovin ve výrobku.

  • Orientační dávkování: 10 - 15 ml / 1 kg mokré směsi
     
  • Skladování a spotřeba: Spotřebujte do 12 měsíců od nákupu. Skladujte mimo sluneční záření, nejlépe při teplotě do 20 °C.
Specifikace
Váha 0.075 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 114 / 133