Odběr novinek

TEKUTÉ MOŘSKÉ ŘASY A KRILL - extrakt z řas + Krill liquid, 500 ml

Kód: TMŘ10
Neředěný, silný extrakt z mořských i sladkovodních řas - Kelpa, Spirulina a Chlorela. S výrazným přídavkem enzymaticky natráveného Krill liquidu. Velmi hustá směs s výbornou přilnavostí na suché povrchy výrobků. Vynikající pro namáčení nástrah ne

Žádné hodnocení.
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

TEKUTÉ MOŘSKÉ ŘASY A KRILL - extrakt z řas + Krill liquid, 500 ml

  

! VYSOKÝ VNADÍCÍ ÚČINEK NA KAPROVITÉ RYBY !

! Špičková kvalita - neředěná, hustá směs těch nejlepších surovin ! 
 

  • Obsahuje:  Hydrolyzovanou hnědou mořskou řasu Kelpa - 45 %, sladkovodní sinici Spirulina a Chlorella. Krill liquid - tekutá směs z enzymaticky natráveného krilu. Hydrolyzované ( instantní ) rybí proteiny - velmi snadno rozpustné i ve studené vodě. 
  • Charakteristika:  Náš nový výrobek Tekuté mořské řasy je unikátním spojením několika špičkových produktů, které mají ve sportovním rybolovu nezastupitelný význam pro svůj vysoký vnadící efekt. Jde o tekutou směs technologicky upravených sladkovodních i mořských řas, směsi  Krill liquid a hydrolyzovaných ( snadno rozpustných ) rybích proteinů. Vpodstatě je to směs surovin, které jsou jedny z nejpoužívanějších při výrobě návnad a nástrah. Díky výraznému přirozenému pachu a chuti vodních řas, Krilu a rybích proteinů se tento roztok osvědčil i ve sportovním rybolovu na sladkých vodách. Ve vodě tato hustá kapalná směs klesá rychle ke dnu a pozvolna se rozpouští, čehož se dá využít pro namáčení nástrah nebo k prolévání náplní PVA sáčků. Má velmi hustou konzistenci a tmavě zelenou barvu po řasách. Směs není přibarvována barvami !! 
  • Možnosti použití:  Tekuté vodní řasy jsou vynikající přísadou do boilies, pelet, chytacích a obalovacích těst, nebo na výrobu boosterů, dipů, tekutých potrav, či po zředění vodou k přímému macerování nástrah. Tekutý extrakt z řas a krilu má dobrou přilnavost k suchým povrchům nástrah a je ředitelný vodou. V neředěné podobě nerozpouští PVA.

Pokud se tekutá směs v hustém, neředěném stavu aplikuje na výrobek a zasype práškovým dipem, tak se díky své hustotě udrží na dně a pozvolna se bude rozpouštět 30 až 60 minut - rychlost rozpouštění záleží na pohybu vody a její teplotě. Jako dip doporučuji používat od teploty vody v rybnících cca 8 °C a více.

Neředěné Tekuté mořské řasy mají vysoký vnadící efekt i při nízkém obsahu ve výrobku. Už při 4 - 6 % obsahu má viditelný účinek. Rozhodně by neměly chybět při výrobě kvalitních rybích boilies a pelet. Výborný posilovač do obalovacích těst nebo i jako zvlhčovascí přísada do sypkých vnadících směsí .

  • Orientační dávkování:  5 - 10 %  ( 50 – 100 g / kg směsi ) do rybích či masových směsí. 
     
  • Skladování a spotřeba: Skladujte v chladu do 20 °C a temnu cca 6 měsíců od zakoupení. Vydrží i 2x déle při teplotě skladování do 10 °C. Neskladujte jen tak s potravinami. Zabalte lahev do čistého obalu - např. PVC sáček a teprve pak dejte do lednice. 
Specifikace
Váha 0.6 kg
Alternativy a podobné
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.