Odběr novinek
Zboží 6 / 9

HERRING LIQUID - Rybí vývar ze sleďů, 1 litr

Kód: HLQU10
Novinka na českém trhu. Tekutý extrakt ze sleďů s velmi intenzivním pachem po rybině. Vynikající zálivka do krmítkovek a methodmixů, k macerování boilies, pelet nebo granulí. Perfektní, neokoukaný atraktor pro kapry. Nerozpouští PVA !

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty HERRING LIQUID - Rybí vývar ze sleďů, 1 litr
HERRING LIQUID - Rybí vývar ze sleďů, 1 litr

 

Jsme první a zatím jediní, kdo nabízí tuto surovinu pro sportovní rybolov v ČR !

ŠPIČKOVÁ, PŘIROZENÁ VNADÍCÍ SUROVINA PRO KAPRY !!

! Vhodné pro přímé macerování návnad i nástrah !

 

  • Obsahuje:  Tekutý, tepelně upravený Herinkový vývar - extrakt ze Sleďů arktických. Bílkoviny 14 %. Tuk 12 %. Obsah vody 70 %.
  • Charakteristika: Surovina Hering liquid se řadí mezi tekuté potravy a je to tepelně extrahovaný vývar z jednodruhového rybího masa - Sledě obecného arktického. Herikový extrakt vzniká jako vedlejší produkt při tepelné fázy zpracování ryb za účelem výroby rybí moučky ( uvařená těla ryb se pod vysokým tlakem vylisují a tento extrakt se pozvolným vařením ještě mírně zahustí ). Vznikne tak přirozená, pachově i chuťově velmi silná a výrazná rybí surovina. Používá se především jako dochucovací součást do speciálních krmiv pro velkochov ryb - lososů, pstruhů, sumečků, jeseterů, kaprů, aj. Používají jej velké evropské firmy ke své výrobě krmiv, např. holandská fy. Coppens.

Herung liquid je vyroben speciální technologii v Dánsku. Je řidší tekuté konzistence, tmavě šedo-hnědé barvy, s velmi silným a výrazným pachem po rybině. Tato nová surovina na trhu s návnadami pro rybolov rozhodně nadchne všechny příznivce rybích přísad a příchutí. Jde o úplně nový charakter výrobku, s vysokou stravitelností pro ryby, bohatý na aminokyseliny a s velmi účinným vnadícím efektem, pro který byl i vyroben.

  • Tip na použití: Tento tekutý extrakt je velmi dobře ředitelný vodou. Je to vynikající přísada do boilies, pelet, chytacích těst nebo pro výrobu boosterů. Konzistence je ideální pro přímé macerování nástrah nebo jako zálivka do sypkých směsí. Herinkový extrakt má vysoký vnadící efekt i při nižší koncentraci ve výrobku. Už při 5 % obsahu má značný vnadící účinek. V účinné směsi pro ryby by Hering Liquid neměl rozhodně chybět.
  • Orientační dávkování: 5 – 10 % ( 50 – 100 g / kg ) do rybích i masových směsí. Čím je směs chudší na živočišné suroviny, a neobsahuje jiné tekuté složky, tím víc můžete přidat Herinkového vývaru a to až do 20 %.

Přídavek alespoň 5 % by neměl chybět v žádném boilies, krmítkovce, method mixu, aj. výrobcích na rybím základu.

  • Skladování a spotřeba: Produkt je konzervován přírodními konzervanty - kyselina mléčná a antioxidanty - tokoferol ( provitamin vitamínu E ). Při teplotě do 15  °C lze skladovat cca do 6 měsíců ( např. přes zimní období ). V teplém prostředí nebo přes léto doporučuji spotřebovat do 3 měsíců, pro jistotu povolit i víčko lahve, aby mohl unikat případně vznikající plyn a netlakovala se lahev. Přemrznutí výrobku nevadí.

Případná biologická aktivita u výrobku není pro ryby na závadu! Pokud vám Hering liquid začne v teplém prostředí kvasit, nic se neděje, je to přirozený proces enzymatické aktivity a surovina se dá i tak pro sportovní rybolov využít. Je mezi rybáři dobře známo, že na kvašené výrobky ryby reagují mnohem lépe.

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 6 / 9