Odběr novinek
Zboží 12 / 17

Liquid Liver - Tekutá játra, 5 kg

Kód: TSR62
Tekutá drůbeží játra bez enzymatické úpravy, v přirozené podobě. Nerozpouští PVA sáčky. Vynikající atraktor pro kaprovité ryby! Vyrobeno v Německu.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Liquid Liver - Tekutá játra
Další varianty zboží: Liquid Liver - Tekutá játra
Liquid Liver - Tekutá játra, 5 kg

 

! VYNIKAJÍCÍ VNADÍCÍ SUROVINA PRO RYBY !

 

  • Charakter a složení:  Liquid Liver = Tekutá drůbeží játra -  jsou neředěná, zahuštěná a tepelně opracovaná drůbeží játra, bez enzymatické úpravy, vyrobená speciální technologii v Německu. Tento produkt, má světle hnědou barvu s velmi výraznou vůní po " játrové paštice". Jde o úplně jiný charakter výrobku, než je u enzymaticky natrávených jater!  

Výhodou při výrobě směsí v domácnosti je, že nepáchnou po kyselině máselné, snesitelně voní, a jsou především výrazně levnější. 

  • Tip na použití:   Tato tekutá směs drůbežích jater je velmi dobře ředitelná vodou. Je to také vynikající přísada do boilies, chytacích a vnadících těst i krmítkovek a method mixů. Má velmi dobrý vnadící efekt na všechny druhy kaprovitých, sumcovitých a jeseterovitých ryb i při nízké koncentraci ve výrobku. Už při 3 - 5 % obsahu má výraznou vnadící schopnost!  

S tekutými játry můžete velmi účinně macerovat výrobky. Tekutá játra by tozhodně neměla chybět při výrobě jakýchkoliv boilies a těst! Vynikající atraktor, na který ryby reagují velmi dobře a spolehlivě po celý rok, díky silnému, masovému základu!

Orientační dávkování:  5 – 10 %  ( 50 – 100 g / kg ) do sladkých, rybích i masových směsí.  Přídavek alespoň 3 - 5 % by neměl chybět v žádném boilies, nebo těstu!

  • Skladování a spotřeba:  V chladu do 12 °C a temnu vydrží 6 měsíců od nákupu, záleží na teplotě okolí.

NESKLADUJTE  S POTRAVINAMI V CHLADNIČCE ! PŘI SKLADOVÁNÍ MĚJTE VŽDY PRO JISTOTU POVOLENÉ VÍČKO U LAHVE ! 

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 12 / 17