Odběr novinek
Zboží 8 / 9

Krmítková směs - JAHODA s MANDLEMI, 5 kg

Kód: KSJM-3
Jemně mletá krmítkovka s přídavkem drcených semen řepky a lnu.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Krmítková směs - JAHODA s MANDLEMI
Další varianty zboží: Krmítková směs - JAHODA s MANDLEMI
Krmítková směs - JAHODA s MANDLEMI, 5 kg

 

Směs je sestavena novým technologickým postupem, pro lepší homogenitu ( celistvost ) surovin a tím i lepší vnadící vlastnosti ! 

 
Obsahuje:    18 druhů jemně mletých vnadících složek + jemný, drobný a drcený partikel. Více mléčné bílkoviny +  natrávený protein ( dovoz z Itálie ) podobný rybí moučce, ale s mnohem lepšími krmnými vlastnostmi! Vysoký obsah extrudovaných surovin =  intenzivnější přirozené aroma, vysoká stravitelnost, více atraktivnější pro ryby!  Dále směs obsahujje: drcenou kukuřici a sóju, tepelně upravenou hráchovou mouku, různé druhy obilovin, řepku, pečivo, bisquit mouku, kvasnice, melasu, aromatizovanou glukózu, syrovátku, aj.

 Charakteristika:   Mnohadruhová a netradičně technologicky upravená směs na základě sladkých složek s přísadou několika druhů lehkých bílkovin. Směs je jemně mletá s přídavkem drobných, drcených partiklů! Má světle červenou barvu, sladkou chuť a vůni po lesních jahodách - používáme ochucovací přísady pro cukrárenský průmysl! Díky mnoha druhům použitých surovin ( atraktivních pro kaprovité a bílé ryby ) a obsahu jemných částic, se ve vodě postupně rozpadá a vytváří silný vnadící  zákal . Cukernaté složky pak roznesou ve vodě velmi účinnou pachovou stopu po celém sloupci vody. Bez přidaných umělých aromat a barviv.

Možnosti použití:  Pro svou strukturu je velmi vhodná pro vnadění při lovu na feeder. Vnadění bylo velmi úspěšné jak v teplém, tak i v chladnějším počasí, na podzim a na jaře, díky obsahu snadno rozpustných surovin. Před použitím do krmítek je nutno směs jen velmi LEHCE  zavlhčit a nechat odležet cca 10 minut, aby se aktivovala škrobová zrna, směs byla soudržná a nelepila se! Naopak do krmných koulí je třeba směs zavlhčit více a uhníst tuhé těsto! Vhodné i jako velmi kvalitní základ pro výrobu boilies a pelet. 

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 8 / 9