Zboží 3 / 6

Method mix - BARBAROSA - Ananas s perníkem, 5x1 kg

Kód: SR09031
Inovovaná receptura pro obchdy! Velmi bohatá směs extrudovaných surovin, rybích mouček, s přírodním kořením, ananasem a lehce stravitelnými bílkovinami.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Method mix - BARBAROSA - Ananas s perníkem, 5x1 kg
Method mix - BARBAROSA - Ananas s perníkem, 5x1 kg

 

Vylepšená receptura pro obchodníky !

Velmi bohatá, kvalitní a účinná směs s ananasem, skořicí, tymiánem, anýzem, kardamonem, aj. !

 

  • Obsahuje: 18 velmi kvalitních, jemně, středně a hrubě mletých surovin. Základem jsou extrudované a pařené suroviny - kukuřice, sója, pšenice, hrách, aj. Dále směs obsahuje rybí moučky, hydrolyzovaný živočišný protein, bisquit drť, enzymaticky natrávená játra, aminokyseliny, vaječnou bílkovinu, expandovanou rýži, pivovarské kvasnice, ovocné cukry, sušené mléko, vanilku, semena olejnin, směs přírodního koření.
  • Charakteristika: Jde o vysoce kvalitní, surovinově bohatý a neobvykle seskládaný typ směsi, navazující na naše výrobky řady Barbarosa, s přídavkem přírodního koření a surovin, které jsou ověřeny jako vynikající atraktory pro ryby už starými rybáři před mnoha desetiletími. Bohužel, v součastné záplavě nových receptur, jejich všemožných kombinací a hlavně syntetických aromat se na ně zapomíná. 
  • Ve vodě tato směs vnadí nejen svými lehce rozpustnými surovinami, ale také těmito vonnými kořenícími přísadami. Navíc do tohoto Method mixu přidáváme několik neobvyklých surovin, které si připravujeme sami na extruderu (stroj na tepelné zpracování hlavně škrobnatých surovin). Dávají pak směsi neobvyklý chuťový charakter. 

Tato kombinace je pro ryby velmi atraktivní, což nám potvrzují jak naše vlastní zkušenosti tak i úspěchy u vody našich zákazníků, kteří tuto směs již použili. 

Method mix Barbarosa má skořicově hnědou barvu s velmi příjemnou, přitažlivou vůni směsi sladkého koření s podtextem ananasu a skořice.

  • Tip na použití:  Tato směs je, mimo jiné, účinná i na chladné vodě od cca 10 °C. Pokud chcete použít směs do krmítek, aby se z něj snadno vyplavovala, nesmíte ji namočit moc, ale jen lehce zavlhčit. Nechte ji pak odstát cca 5 minut, aby byla soudržná a nelepila se na ruce. 
  • Výborně se osvědčilo i přimíchání Boosteru Barbarosa  (asi 150 ml / kg směsi), dobře promíchat a doladit vodou na požadovanou vlhkost. Osvědčilo se to na tekoucí i stojaté vodě! Směs se dá využít podle míry zavlhčení i do krmných koulí (hutné vlhké těsto), nebo na chytací těsto na háček. 

  • Skladování: Skladujte v suchu a temnu. V dobře uzavřených obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat do 6 měsíců od nákupu, při skladování v neprodyšných obalech. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání přírodních složek. Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 6