Nejžhavější novinka!

  ! PVA mixy a náplně !

     Bohaté na suroviny

     Rychlý vnadící efekt

       Perfektní účinek

            Super cena

Odběr novinek
Zboží 2 / 7

Granule - MORČATA - Ø 4 mm, 3 x 1 kg

Kód: MRG1001
S obsahem vitamínu C ! Plnohodnotné, vysoce stravitelné granulované krmivo pro morčata, vhodné i pro intenzivní chovy. S výsokým podílem rostlinných bílkovin, tuků, aminokyselin a vlákniny.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Granule - MORČATA - Ø 4 mm, 3 x 1 kg
Granule - MORČATA - Ø 4 mm, 3 x 1 kg

Krmivo s obsahem vitamínů C !

 

Složení:  Extrudovaná kukuřice, ječmen pšenice, pohanka a hrách. Speciální rostlinný protein s aminokyselinami - Profish. Pšeničná a pohanková mouka, sušené mláto, kukuřičné výpalky = DDGS, pekárenské produkty, slunečnice, krmné kvasnice, pivovarské kvasnice, vojtěška, melasa, rostlinný olej, vitamín C, krmný vápenec, aj.

  • Obsah základních živin:   dusíkaté látky ( bílkoviny ) NL 14 %,  tuky 5,5 %,  vláknina 13 %, aminokyseliny: Lyzin 0,9 %, Methyonin+Cystin 0,70 %, vitamín C 1000 mg / kg krmiva.

 

  • Charakteristika:  Jedná se o granulky v průměru 4 mm a délce 5 - 10 mm. Směs obsahuje významný podíl rostlinných bílkovin a tuků, které morčata v domácích, ale především v intenzivních chovech nutně potřebují ke zdárnému rozmnožování, růstu a vývoji. Včetně nezbytného vitamínu C, který si neumí jejich tělo samo syntetizovat, jako jiná zvířata.

 

  • Použití:   Krmte ad libitum ( bez omezení ), spolu se zelenou pící, nebo senem. Přidávejte vhodnou zeleninu a ovoce. Pestrá strava morčat je základ dobrého chovu ! Zajistěte vždy dostatek pitné vody!

Doporučená doba spotřeby:  6 měsíců od data nákupu, uchovávat v temnu a teplotě do 18 °C. Po delší době skladování se výrazně začne snižovat obsah vitamívu C ! Škodí mu především světlo, teplo a železné kovy.

Specifikace
Váha 3 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 7