Odběr novinek
Zboží 102 / 102

CEREÁLNÍ RÝŽOVÁ MOUKA - Jemně mletá - pro psy - 20 kg

Kód: CRM20
Nevařená cereální Rýžová mouka, vhodná pro výrobu bezlepkových piškotů pro psy. Je umletá z celých neloupaných zrn rýže. Mouka je vhodná pouze pro tepelnou úpravu - nekrmit syrovou.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

CEREÁLNÍ RÝŽOVÁ MOUKA - Jemně mletá - pro psy - 20 kg

! Vynikající surovina pro výrobu hypoalergenních piškotů a sušenek pro psy !

Bezlepkový, dietetický, rostlinný doplněk krmiva pro psy !

! Musí projít tepelnou úpravou !

 

  • Obsah živin:  6 % bílkovin, 1,5 % tuku, 6 % popelovin ( minerální látky ), 2,1 % vlákniny, 80 % škrobu.

Vitamíny:  E - 3,5 mg, B1 - 2,8 mg, B2 - 1 mg, B3 Niacin - 15 mg, B5 kys. pantothemová -  5 mg, B6 - 2,1 mg,  cholin 370 mg.

Minerální látky:  Ca - 200 mg, P - 100 mg, K - 76 mg, Fe -  4 mg, Cu - 1,1 mg, Zn - 0,8 mg, Mg - 35 mg.

  • Charakteristika:  Rýže neobsahuje lepek a je vhodná pro psy s alergiemi na tuto obilnou bílkovinu. Naše Cereální mouka je jemně pomleta do konzistence polohrubé mouky z celých, neloupaných zrn rýže, bez jakýchkoliv technologických úprav. Přímý dovoz z Řecka od soukromých farmářů, kteří ji melou na vlastních mlýnech rovnou z letošní sklizně. Dalo by se říci, že jde o "krmný Bio produkt".  Má krémově šedo-bílou barvu s velmi příjemnou, přirozenou vůni. Námi nabízená rýžová mouka je v krmivářské kvalitě - nezpracovává se na potravinářských strojích.
  •  Možnosti použití:  Cereální rýžová mouka je vhodná pro všechna plemena psů, včetně těch, co trpí alergii na lepek. Slouží pouze jako plnivo pro výrobu vařených či pečených doplňků krmiva - např. psí suchary a piškoty.

Do rýžové mouky pro výrobu piškotů pro psy je možno přidat i vařenou mletou zeleninu pro zvýšení obsahu vlákniny. Její chuťovou atraktivitu můžete zvýšít lososovým olejem, rybím, či drůbežím tukem, za což vám bude pes velmi vděčen. Přídavek tuku by neměl překročit 15% ( 150 ml / kg mokré kaše ). Dále můžete přidat Krillovou moučku, multivitamínovou směs, řasy Kelpu nebo Spirulinu, sušená vejce, pivovarské kvasnice, konopnou moučku, aj.

Způsob přípravy:  Pracujte s rýžovou moukou stejně, jako u přípravy těst na pečení piškotů. Vmíchejte si do ní případně další ingredience vhodné pro výživu psa.

  • Skladování a spotřeba:  Rýžovou kaši skladujte hermeticky uzavřenou v PVC sáčku a hlavně v suchu. Spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od zakoupení. Při správném skladování vydrží i mnohem déle. Pozor na napadení moly. Pokud se to stane, nic se neděje, psovi to nevadí, jen mouku co nejrychleji zpracujte.
Specifikace
Váha 20 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 102 / 102