Odběr novinek
Zboží 1 / 98

LOSOSOVÉ MASOVÉ KULIČKY - S vejci a Krillem - 24 mm, 500 g

Kód: LOKU-1
Superprémiový výrobek z mletého Lososového masa, spojeného vejci s Krillovou moučkou, kolagenem a vodními řasami do kuliček o průměru 24 mm, vydatně napuštěných lososovým olejem.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty LOSOSOVÉ MASOVÉ KULIČKY - S vejci a Krillem - 24 mm, 500 g
LOSOSOVÉ MASOVÉ KULIČKY - S vejci a Krillem - 24 mm, 500 g

Vynikající pamlsek z Lososového masa, Krillu, Kolagenu a Kelpy !

  ! Bez ochucovadel a konzervantů !

 

  • Složení Jemně mleté, syrové maso ( i s kostrou )  z lososů. Krilová moučka. Pšeničné klíčky. Sušená vejce. Hovězí kolagen. Mořská řasa Kelpa. Pivovarské kvasnice. Lososový olej.

Obsah živin na 1 kg krmiva:  Bílkoviny - 34 %, Tuk – 22 %, Vláknina - 2 %, Popel 5 %, Vlhkost 10 %.

  • Charakteristika:  Lososové masové kuličky jsou vyrobeny ze sušené masové směsi a mletého lososového masa, tvarované do kuliček o průměru 24 mm. Celá směs pak obsahuje 60 % mletého lososového masa, 10 % Krilové moučky, 5 % pivovarských kvasnic, 5% sušených vajec, 3 % mořské řasy Kelpa, aj. Lososové kuličky jsou povrchově silně napuštěny lososovým olejem!

Lososové kuličky mají tmavě hnědou barvu a přirozenou, jemnou, rybí vůni po surovinách. Výrobek není chemicky konzervován, přibarvován ani dochucován. Průměr kuliček je 24 mm, jsou tvrdé, ale poměrně křehké, takže je rozkoušou i malá plemena psů od cca 8 kg své hmotnosti. Pro mini plemena je třeba kuličku rozdrtit na menčí části, nebo zakoupit pamlsek např. 12 mm.

Hmotnost 10 kuliček je cca 60 - 65 g.

  • Možnosti použití: Masové kuličky používejte jako pamlsek, či odměnu pro psa. Nejde o kompletní krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk krmiva, určený jen k občasnému přilepšení. Protože jde o sušené maso, lze jej příležitostně použít i místo klasického krmiva ( granulí ) jako menší svačinku k lehkému zasycení psa v průběhu dne, mezi dvěma jídly. 

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se mu nestane! Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu organizmus psa nijak nepoškodí. Protože jde o plně vysušený výrobek, dbejte aby měl pes stálý přístup k čerstvé vodě.

  • Skladování a spotřeba: Skladovat v temnu a chladu, ideálně do 20 °C. Nejlépe v prodyšném obalu ( papírový nebo tkaný sáček ). U PVC obalů pozor na kondenzaci vody uvnitř sáčku při změnách okolní teploty.

Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu. Dobře zabalený výrobek je však možno skladovat min. 6 měsíců při teplotě do 12 °C a min. 12 měsíců při zamražení - od doby nákupu. Pozor na napadení hmyzem - moly, aj. Pokud se vám to stane, dejte přiměřené množství do mikrovlnky na 1 minutu. Tak výrobek zbavíte živých škůdců. Psovi to přitom nijak neuškodí.

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 98