Odběr novinek

MINI PAMLSEK - Hovězí Roastbeef s Dýní - 8 mm, 1 kg

Kód: MPHR40
NOVINKA! Malé peletky vhodné pro časté odměňování při intenzivním výcviku psa. Průměr 8 mm a délka 5-6 mm. Vynikající vařený pamlsek pro psy se sušeným hovězím masem, mořskou řasou Kelp, lososovým a játrovým proteinem, vařenou dýní, aj. aj.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

MINI PAMLSEK - Hovězí Roastbeef s Dýní - 8 mm, 1 kg

 

! Vynikající pro časté odměňování při intenzivním výcviku !

Pro psa neodolatelná vůně i chuť !

 

  • Složení :  Sušené hovězí maso z roštěnce - roastbeefu - jemně mleté. Výběrová lososová moučka. Hovězí masová moučka. Drůbeží játra - protein, rybí vývar, vařená dýně. Hovězí lojové škvarky, pšeničné klíčky, hnědá mořská řasa Kelpa, sušená vejce, pivovarské kvasnice, lososový olej, aj. Neobsahuje obiloviny, kukuřici a drůbeží maso!

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva.   Bílkoviny (NL) - 30 %, Tuk – 18 %, Vláknina - 3,2 %, Popel - 10%, Škrob - 14 %, Vápník 3,1 %, Fosfor 1,6 %, NaCl 0,6 %, Jód 12 mg.

Energetická hodnota:   15,20  MJ / kg  =  3634 kcal.

  • Charakteristika :  Mini pamlsek je ve tvaru drobných peletek o průměru 8 mm a délce cca 5 - 6 mm. Jde o vařený produkt z převládající masové směsi s menším, pouze pro soudržnost nutným rostlinným podílem, který neobsahuje lepek.

Ve směsi je 65 % kvalitních živočišných produktů + pivovarské kvasnice a vodní řasy ( 10 % ). Zbytek tvoří tepelně upravené, bezlepkové, rostlinné suroviny - dýně, klíčky. Tak je ve směsi dosaženo vysokého podílu masa s velmi málým obsahem škrobu. Pamlsek má tuhou, gumovitou konzistenci, hnědou barvu po surovinách a intenzivní masitou vůni. Bez barev, ochucovadel a aromat

  • Možnosti použití:  Peletky používejte nejlépe jako odměnu při výcviku. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově velmi atraktivní doplněk. Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do nějakého časového období. Použijte tolik peletek, kolik je nutné k odměně psa.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje. Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí. Maximálně může dostat průjem - dle pozřeného množství.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v dobře uzavřených obalech, v suchu a temnu, bez slunečního
Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.