Nejžhavější novinka!

 PELETY BOILIES TYPU

  POMERANČ a CHILLI 

      

       ! Novinka 2017 !

 

 Rok testování na závodech !

Výběrové rybí moučky, mléčné produkty, citrusový extrakt, ostré chili papričky.

    ! Vynikající výsledky !

Odběr novinek
Zboží 11 / 20

MINI PAMLSEK - Kuličky 12 mm - S lososem, 150 g

Kód: MPML19
Průměr 12 mm. Vařený výrobek pro psy s rybím masem a lososovým olejem. Určeno jako odměna pro psy, nikoliv jako základní potrava!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty MINI PAMLSEK - Kuličky 12 mm - S lososem, 150 g
MINI PAMLSEK - Kuličky 12 mm - S lososem, 150 g

 

Velmi atraktivní, vařená, maso-rybí směs pro psy !

  ! Určeno jako odměna při výcviku !

 

  • Složení : Syrové rybí maso - žralok a treska. Hovězí, krevní a vepřová moučka, krmné hovězí škvarky nesmažené. Natrávená játra, hydrolyzovaný hovězí tuk, vepřová želatina, extrudovaná pohanka, vařená rýže, sušená vejce, pivovarské kvasnice, lososový olej, aj.

 

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva.   

Bílkoviny (NL) - 27,5 %, Tuk – 18,4 %, Vláknina - 4 %, Cukr 2 %, NaCl 0,6 %.

 Energetická hodnota:   14,90  MJ / kg 

 

  • Charakteristika :  Pamlsek pro psy je vařená masová směs, na základě rybího masa, hovězí škvarkové drťě, drůbežích jater a výběrových masových mouček, tvarovanou do kuliček o průměru 12 mm. Směs obsahuje 60 % živočišných produktů + pivovarské kvasnice, zbytek jsou tepelně upravené rostlinné a zeleninové suroviny. Takže hodně masa a málo škrobu, který pes nepříliš dobře tráví! Pamlsek ma tmavě hnědou, až černou barvu a přirozenou, masitou vůni. Tuto velikost rozkoušou i mini plemena psů. 

Ani tento výrobek nepřibarvujeme a nearomatizujeme ! Má proto přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách. Vyrábíme jen takové množství, které max. do 30 dnů vyexpedujeme! Výrobek má tužší, gumovitou konzistenci.

Dobu spotřeby doporučujeme do 3 měsíců od data nákupu, při uchovávání v chladu a temnu do 8 °C = v chladničce! Zamražený výrobek je však možno používat až 12 měsíců od nákupu.

Používáme  pouze kvalitní a čerstvé  suroviny, mnohé jsou v potravinářské kvalitě !

  • Použití:   Výrobek používejte pouze jako pamlsek, nebo při výcvyku, např. jako stopu. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako odměna při výcviku, nebo jen k občasnému přilepšení! Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do delšího časového období. Použijte tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při velkém, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí!

  • Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu, při uchovávání v chladu a temnu do max. 18 °C. Při teplotě do 10 °C spotřebujte max. do 6 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat až 12 měsíců od nákupu. Mějte peletky vždy dobře uzavřené, jsou velmi aromatické.
Specifikace
Váha 0.2 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 11 / 20