Nejžhavější novinka!

 PELETY BOILIES TYPU

  POMERANČ a CHILLI 

      

       ! Novinka 2017 !

 

 Rok testování na závodech !

Výběrové rybí moučky, mléčné produkty, citrusový extrakt, ostré chili papričky.

    ! Vynikající výsledky !

Odběr novinek
Zboží 17 / 20

MINI PAMLSEK - Peletky 8 mm - S lososem, 250 g

Kód: MPPL19
Peletky o průměru 8 mm. Vařený výrobek pro psy s rybím masem a lososovým olejem. Určeno jako odměna pro psy, nikoliv jako základní potrava!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty MINI PAMLSEK - Peletky 8 mm - S lososem, 250 g
MINI PAMLSEK - Peletky 8 mm - S lososem, 250 g

 

Velmi atraktivní, vařená, maso-rybí směs pro psy !

  ! Určeno jako odměna při intenzivním výcviku !

 

  • Složení : Hovězí a vepřová masová moučka, krmné hovězí škvarky nesmažené. Syrové rybí maso - žralok a treska. Natrávená játra, sušená plná krev, lososová moučka, přírodní hovězí kolagen, extrudovaná pohanka a kukuřičné klíčky, jablečná dřeň, vařená rýže, sladový květ, sušená vejce, pivovarské kvasnice, lososový olej, aj. Neobsahuje obiloviny a drůbeží maso!

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva.   Bílkoviny (NL) - 30 %, Tuk – 18 %, Vláknina - 4 %, Cukr 1,5 %, NaCl 0,6 %.  Energetická hodnota:   14,70  MJ / kg 

  • Charakteristika :  Minipeletky 8 mm, to je vařený pamlsek pro z masové směsi, na základě sušené masové moučky, syrového rybího masa, hovězí škvarkové drťě, natrávených drůbežích jater a bezlepkových pojiv. Pamlsek je tvarovaný do peletek o průměru 8 mm a délky cca 8 - 13 mm. Směs obsahuje 60 % živočišných produktů + pivovarské kvasnice, zbytek jsou tepelně upravené bezlepkové rostlinné a zeleninové suroviny. Takže hodně masa a málo škrobu, ( který pes nepříliš dobře tráví! ). Pamlsek má tmavě hnědou barvu a přirozenou, masitou vůni. Tuto velikost rozkoušou i mini plemena psů. 

Minipeletky 8 mm nepřibarvujeme a nearomatizujeme ! Mají proto přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách. Vyrábíme jen takové množství, které max. do 30 dnů vyexpedujeme! Výrobek má tužší, gumovitou konzistenci.

  • Možnosti použití:   Minipeletky 8 mm jsme vyvinuli jako drobný pamlsek vhodný pro intenzivní výcvik psů, kdy je třeba psa velmi často odměňovat a nesmí dojít k jeho nasycení i když použijete hodně kusů. Peletky používejte pouze jako pamlsek, nebo při výcviku. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako odměna, nebo jen k občasnému přilepšení. Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do nějakého časového období. Použijte tolik peletek, kolik je nutné k odměně psa.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí!

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v dobře uzavřených obalech, v suchu a temnu, bez slunečního svitu. Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu, při uchovávání v chladu a temnu do max. 18 °C. Při teplotě do 10 °C spotřebujte max. do 6 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat až 12 měsíců od nákupu. Mějte peletky vždy dobře uzavřené, jsou velmi aromatické.
Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 17 / 20