Odběr novinek
Zboží 72 / 98

MSM - Methylsulfonylmethan 99,9 % - pro psy, 1,5 kg

Kód: MSM12
Pro potlačení zánětů a bolesti, pro zpevnění vazů a šlach, pro regeneraci poškozených kloubních chrupavek. Hlavní účinnou látkou je organicky vázaná síra. Potravinářská kvalita.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Marine Harvest
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku MSM - Methylsulfonylmethan 99,9 % - pro psy
Další varianty zboží: MSM - Methylsulfonylmethan 99,9 % - pro psy
MSM - Methylsulfonylmethan 99,9 % - pro psy, 1,5 kg

V sypké formě !

! Účinný doplněk při výživě kloubů a šlach u psů !

! Analgetický účinek - tlumí bolest a zánětlivé procesy v těle !

 

  • Obsah účinných látek:  MSM - Methylsulfonylmethan 99,9 %
  • Charakteristika: Methylsulfonylmethan - MSM nebo chemicky přesněji dimethylsulfon - je organická sloučenina síry používaná v doplňcích stravy určených na potíže s klouby nebo samostatně jako výrazné analgetikum při zánětlivých bolestech.

MSM vzniká samočinně v zemské atmosféře. Některé druhy mořských řas a bakterií produkují jako vedlejší produkt metabolismu látku dimethylsulfid - DMS. Tato látka je velmi těkavá a uniká tak snadno do volné atmosféry, kde může tvořit až 60 % celkového obsahu v koloběhu síry na Zemi. Působením ultrafialového záření se oxiduje přes další mezistupně až na chemicky stálý Methylsulfonylmethan - MSM, který je dobře rozpustný ve vodě. Proto se velmi snadno dostává na povrch země v podobě deště a následně tak i do potravního řetězce, což vysvětluje všudy přítomnost malého množství MSM ve všech živých organismech na Zemi.

  • Možnosti použití:  MSM jako doplňková látka napomáhá při průběhu syntézy kolagenu a podílí se tak na regeneraci chrupavek. Má také analgetické ( protibolestivé ) účinky, tlumí zánětlivé procesy v organizmu a snižuje v kloubech hladinu volných radikálů vznikajících např. při zánětu. Omezuje tím úbytek kolagenu a proteoglykanů. Organická síra pomáhá také udržovat kvalitu kůže, srsti a drápů.

Dávkování:  Na 10 kg hmotnosti psa / 0,5 - 1 gram / den. U velkých plemen se držte spíše spodní hranice dávkování. Po 30 dnech možno snížit dávkování o 50 % ( polovinu ). Sypkou směs nasypejte na vlhké granule, maso, nebo těstoviny a promíchejte. Nalepí se na krmivo a pes ji beze zbytku sežere.

Možno také smíchat s jinými doplňky stravy psa, např. Hydrolyzovaným kolagenem, Glukosaminem, vitamínem C, Žraločí chrupavkou, vodními řasami, aj. 

MSM je výrobci prezentován jako velmi bezpečná, netoxická látka bez nežádoucích účinků. Není prokázán žádný vedlejší účinek na ogganizmus. Přebytek látky se z těla vyloučí močí, obdobně jako u vitamínu C.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v hermeticky uzavřených PVC obalech, především v suchu a temnu. Směs ve vlhku tvrdne. Pokud se vám to stane, rozdrťte hrudky a přidejte do krmiva, na její kvalitu a účinnost to nemá vliv.

 Spotřebujte při správném skladování do 12 měsíců od nákupu.

Specifikace
Váha 1.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 72 / 98