Odběr novinek
Zboží 61 / 98

NATURAL REPELENT - Kvasnice + Vitamin B1 - velké balení pro psy, 2,5 kg

Kód: RNKH25
Velké balení vhodné pro rozvažování. Pivovarské kvasnice s navýšeným obsahem Thiaminu - vitamínu B1 ( 125 mg / 10 g ). Metabolity Thiaminu odpuzují bodavý hmyz. Účinnost až přes 90%, sníží napadení psa hmyzem i bez chemie.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty NATURAL REPELENT - Kvasnice + Vitamin B1 - velké balení pro psy, 2,5 kg
NATURAL REPELENT - Kvasnice + Vitamin B1 - velké balení pro psy, 2,5 kg

! Osvědčený přírodní repelent pro každého psa !

Dodá potřebné živiny a velmi výrazně sníží napadení klíšťaty !
 

  • Obsah živin v 1 kg: Hrubý protein 46 %, Tuk 5 %, Hrubý popel 7 %, Škrob 4,8 %, Sušina 94 %. Vlhkost 8 %.

Minerály: Ca 1,6 g, P 12,3 g, K 20 g, Mg 0,8 g, Fe 91 mg, Mn 4 mg, Zn 25 mg, Cu 21 mg.

Vitamíny: B1 Thiamin 12500 mg, B2 Ryboflavin 45 mg, B3 Niacin 1,2 mg, B5 Kys. pantothenová 105 mg, B6 Pyridoxin 48 mg, B7 Biotin 102 mg.

Obsah vitamínu B1 ve směsi:

v 1 g směsi / 12,5 mg,  v 10 g směsi / 125 mg,  v 1 kg směsi / 12500 mg

  • Charakteristika: Směs Pivovarských kvasnic s přídavkem Thiaminu - vitamínu B1. Tento typ vitamínu má tu vlastnost, že při jeho využití v těle teplokrevných zvířat vznikají pachově výrazné metabolity ( vedlejší látky metabolismu těla ), které se vylučují potem na povrch kůže a odpuzují některé druhy hmyzu - např. komáry, klíšťata, ovády, mouchy, aj. Bodavý hmyz totiž vyhledává tradiční pach krve, který se ale překrývá pachem z vit. B1 a tím je pro ně matoucí a nenajdou místo k bodnutí.

Repelentní účinek pivovarských kvasnic a Thiaminu je poměrně dobře znám i z oblasti použití u lidí ( užívání tabletovaného výrobku Pangamin s vitamínem B1 nebo rovnou lékárensky balené tablety Thiaminu ). Mnoho chovatelů psů, koček, koní, aj. tuto kombinaci s úspěchem aplikuje již dlouhá léta. Nečekejte ale 100% účinek ve všech případech. Každý organizmus pracuje jinak a tím se může měnit i individuální účinnost. Ve většině případů rozhodně ale omezí u psů napadení klíštaty o 50 až 90 %. 

Barva prášku je světle hnědá, s charakteristickou vúní kvasnic a hořkou chutí umocněnou navíc Thiaminem ( vit. B1  ). Sušené kvasnice s Thiaminem jsou konzistencí podobné hladké mouce.

Jinak jsou Pivovarské kvasnice zdrojem vysoce stravitelných dusíkatých látek - bílkovin. Jejich vysoká biologická hodnota je dána zvláště obsahem životně důležitých aminokyselin a velmi příznivým obsahem vitamínů skupiny B, minerálních látek a stopových prvků.

Balení v PVC dózách: 

350 g - pro menší psy ( do cca 25 kg ) - vystačí min. na 2 měsíce

750 g.- pro větší psy ( od 25 kg a výš ) - vystačí min. na 2 měsíce
 

  • Dávkování a použití přírodního repelentu:

Psi do   8 kg:   2 - 3 g / den

Psi do 25 - 30 kg:   5 g / den - vrchovatá čajová lžička

Psi nad 30 kg: 10 g / den

Rozdělte denní dávku Natural repelentu z kvasnic stejnoměrně do jednotlivých porcí navlhčeného krmiva ( nalepí se na něj, nepráší a pes jej bezezbytku sežere ) a dobře je tam zamíchejte. Pro zavlhčení suchého krmiva použijte nejlépe  olej či tuk pro psy, nebo jen vlažnou vodu či vývar.

U "pokojových psů" není třeba krmit denně, stačí jeden den před a pak ráno před vycházkou do inkriminovaného prostředí ( samozřejmě nevadí ani každodenní přidávání ke krmivu ). U psů ve volném výběhu s trávou přidávejte Naturál repelent denně.

Pivovarské kvasnice s Thiaminem jsou přírodní produkt, který lze krmit i po delší dobu - měsíce. Přebytečný vitamín B1 se vyloučí z těla močí a nejsou doposud známé žádné vedlejší účinky ani při vysokém dávkování.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu a temnu v hermeticky uzavřených PVC obalech do 22 °C. Spotřebujte ideálně do 10 měsíců od nákupu.

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 61 / 98