Odběr novinek
Zboží 14 / 18

Lněný olej - lisovaný za studena - Lahve 500 ml, 50 ks

Kód: LOLSLAH10-1
Velké balení pro velkoodběr, min. 25 ks. S možností prodeje pod svou značkou - vlastní polep etiketami. Lněný olej lisovaný bez předehřevu, nerafinovaný v lahvích po 0,5 litru.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Lněný olej - lisovaný za studena - Lahve 500 ml, 50 ks


! Balení v 0,5 litrových lahvích po 25 ks - výhodná cena !
 

Balení je určeno pro větší odběratele, za výhodnější cenu, kteří mají olej pro další prodej. Dodáme lahve bez etiket nebo případně s etiketami naší firmy - vyberte si jednu z možností v nabídce. Nelepíme však etikety od zákazníků! Balení je po 25 ks v kartonu - krabici. Posíláme krabice s lahvemi zvlášť, případně spojené po 50 ks. Nelze do nich už přidávat žádné jiné zboží ( to odešleme v další krabici ). Při větším celkovém odběru s hmotností nad 180 kg, zasíláme všechny krabice na paletě.
 
  • Obsahuje:  Tuky celkem 99 %. Mastné kyseliny: Linolenová kyselina 50 %, Linolová kyselina 16,6 %, Olejová kyselina 20 %, Stearová kyselina 5 %, Palmitová kyselina 7 %, Ostatní mastné kyseliny 0,1 %, Kyselina arachidonová 0,1 %
     
  • Charakteristika:  Přírodní, lněný olej, filtrovaný, lisovaný za studena - tzn. že není použito předehřevu semen před vztupem do lisu. Nerafinovaný - není chemicky čištěný, tzn. zbavený některých svých přirozených pachových a chuťových látek. Olej tak má o mnoho lepší nutriční vlastnosti! Případný jemný mikro zákal nebo jeho usazenina na dně lahve, jsou pro takto lisované oleje přirozeným jevem a nejsou na závadu jeho kvalitě. Lněný olej je stabilizovaný proti rychlému žluknutí Tokoferolem - vitamín E.

Lněný olej je vynikající zdroj nenasycených mastných kyselin, tzv Omega 3 a 6. Vitamínu E, A, F, aj. Je vhodný jako krmný doplněk i pro další domácí zvířata. Má žluto-zelenkavou barvu, výraznou chuť a jemnou, charakteristickou vůni.

  • Možnosti použití: Lněný olej lisovaný za studena je vynikající zdroj energie pro hospodářská i domácí zvířata. Jedinečný zdroj nenasycených a vícenenasycených mastných kyselin (tzv. omega kyselin).

Skladování a spotřeba:  Lněný olej je citlivý na ultrafialové záření - přímé sluneční světlo, a dlouhodobě ( měsíce ) na vyšší teploty ( přes cca 24 °C ). Proto jej uchovávejte v tmavých lahvích nebo v šeru, ideálně do 15 °C, nebo max. při pokojové teplotě. Pokud vám zmrzne a vysráží se - nechte jej při pokojové teplotě zahřát, opět bude tekutý. Skladovaný v optimálních podmínkách spotřebujte max. do 6 měsíců od vašeho nákupu.

 

 

Specifikace
Váha 30 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 14 / 18