Odběr novinek
Zboží 18 / 39

PAMLSEK - Masové peletky 12 mm - S lososem, 250 g

Kód: PML130
Vařené peletky o průměru 12 mm. Malý pamlsek pro psy s rybím a hovězím masem. Určeno k výcviku, nebo jako odměna pro psy, nikoliv jako základní potrava.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty PAMLSEK - Masové peletky 12 mm - S lososem, 250 g
PAMLSEK - Masové peletky 12 mm - S lososem, 250 g

 

Velmi atraktivní, vařená, silná masovo-rybí směs pro psy !

  ! Určeno jako odměna při výcviku !

 

  • Složení : Syrové rybí maso - žralok a treska. Hovězí a vepřová masová moučka, hovězí lojové škvarky nesmažené, moučka ze sladkovodních ryb. Hydrolyzovaná drůbeží játra, vepřová želatina, extrudovaná pohanka, kukuřičné klíčky a rýže. Mrkvová a jablečná dřeň, sušená vejce, pivovarské kvasnice, lososový olej, aj. Neobsahuje drůbeží maso, kukuřici a obiloviny.

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva.  Bílkoviny (NL) - 34 %, Tuk – 22 %, Vláknina - 4 %, Cukr 2 %, NaCl 0,6 %.  Energetická hodnota:  15,70  MJ / kg

  • Charakteristika :  Pamlsek pro psy je vařená masová směs, na základě rybího masa, hovězí škvarkové drťě, hydrolyzovaných drůbežích jater ( nezpůsobují alergii na drůbeží maso ), výběrových masových mouček a rostlinných plniv s minimem škrobu. Směs je tvarovaná do válečků - pelet o průměru 12 mm. Směs obsahuje 68 % živočišných produktů + pivovarské kvasnice. Zbytek jsou tepelně upravené rostlinné, ovocné a zeleninové suroviny. Takže hodně masa a minimum škrobu, který pes nepříliš dobře tráví. Pamlsek ma středně, až tmavě hnědou barvu a výraznou masitou vůni. Tuto velikost rozkoušou dle našich poznatků i malá plemena psů. 

Výrobek nepřibarvujeme, neochucujeme digestivy ani nearomatizujeme. Má proto přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách. Vyrábíme jen takové množství, které max. do 30 dnů vyexpedujeme, takže nabízíme vždy čerstvé zboží.

  • Možnosti použití:  Masové peletky používejte pouze jako pamlsek, či odměnu pro psa při výcviku. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako odměna, nebo jen k občasnému přilepšení. Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do delšího časového období. Použijte tolik peletek, kolik je nutné k odměně psa.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje. Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu organizmus psa nijak nepoškodí.

  • Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu, při uchovávání v chladu a temnu do max. 18 °C. Při teplotě do 10 °C spotřebujte max. do 6 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat až 12 měsíců od nákupu. Mějte peletky vždy dobře uzavřené, jsou velmi aromatické.
Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 18 / 39