Odběr novinek
Zboží 26 / 43

PAMLSEK PRO PSY - Maso s bylinami 16 mm, 250 g

Kód: PMLMB10
Vařený výrobek pro psy s masem, syrovou rybou a bilinnou směsí. Určeno jako pamlsek, či odměna pro psy, nikoliv jako základní potrava! Průměr 16 mm.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty PAMLSEK PRO PSY - Maso s bylinami 16 mm, 250 g
PAMLSEK PRO PSY - Maso s bylinami 16 mm, 250 g

 

Velmi atraktivní, vařená směs s masem, rybou a bylinami !

  ! Určeno jako pamlsek, či odměna při výcviku !

 

  • Složení : Výběrová masové moučky, syrové rybí maso - žralok, treska. Hovězí, kaprová moučka, lojové škvarky nesmažené.  Hydrolyzovaný hovězí tuk, vepřová želatina, extrudovaná pohanka, kukuřice, jáhly a cizrna. Sušená jablečná a mrkvová dřeň, sladový květ, sušená vejce, pivovarské kvasnice, lososový olej, směs bylin pro psy, aj. Neobsahuje drůbeží maso!

 

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva.   

Bílkoviny (NL) - 29,5 %, Tuk – 17 %, Vláknina - 4.5 %, Škrob 9 %, Cukr 2 %, NaCl 0,6 %.  

Energetická hodnota:  14,60  MJ / kg 

 

  • Charakteristika :  Pamlsek pro psy Maso s bylinami je vařená masová směs, na základě jednodruhových masových mouček - vepřová, jehněčí, kaprová - a syrového rybího masa ze žraloka a tresky. Směs je tvarovaná do kuliček o průměru 16 mm. Směs obsahuje 65 % živočišných produktů + pivovarské a krmné kvasnice, zbytek jsou tepelně upravené rostlinné a zeleninové suroviny + speciální směs bylin na podporu chuti a trávení - dovoz Anglie. 

Pamlsek obsahuje hodně masa ( žádné drůbeží ) a velmi málo škrobu, který pes nepříliš dobře tráví. Pamlsek ma tmavě zeleno-šedou barvu a přirozenou, jemnou, masitou vůni po surovinách s bylinami. Průměr kuliček je 16 mm. Tuto velikost rozkoušou dle našich poznatků i malá plemena psů. 

Ani tento výrobek nepřibarvujeme a nearomatizujeme ! Má proto přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách. Vyrábíme jen takové množství, které max. do 30 dnů vyexpedujeme, takže jej dodáváme stále čerstvý. Výrobek má tužší, gumovitou konzistenci.

Dobu spotřeby doporučujeme ideálně cca 3 měsíce od nákupu. Při uchovávání v chladu a temnu do 8 °C = v chladničce až 6 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat min.12 měsíců od nákupu.

Používáme  pouze kvalitní a čerstvé  suroviny, mnohé jsou v potravinářské kvalitě !

  • Použití: Výrobek používejte pouze jako pamlsek, či odměnu pro psa! Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako odměna při výcviku, nebo jen k občasnému přilepšení! Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj.

Denní dávku pro výcvik, však není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do delšího časového období. Použijte tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při velkém, jednorázovém příjmu organizmus psa nijak nepoškodí!

  • Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu, při uchovávání v chladu a temnu do max. 18 °C. Při teplotě do 10 °C spotřebujte max. do 6 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat až 12 měsíců od nákupu. Mějte peletky vždy dobře uzavřené, jsou velmi aromatické.
Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 26 / 43