Odběr novinek

VELKÉ HOVĚZÍ UŠI se ZÁUŠKEM - Sušené - Pro psy, 6 ks

Kód: VHUSZ-2
Velké sušené hovězí uši včetně masivní záušní části. Velikost cca 20 - 25 cm, očištěné od chlupů. Vynikající houževnatý a velmi chutný pamlsek pro všechny druhy i kategorie psů, mimo malá plemena.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

VELKÉ HOVĚZÍ UŠI se ZÁUŠKEM - Sušené - Pro psy, 6 ks

Vynikající přirozená a chutná pochoutka pro psy - plná kolagenu a energie !

 

  • Obsah živin:  NL 28 %, tuk 13 %, energetická hodnota 635 kJ / 100 g. 
  • Charakteristika: Nebělené, přirozeně sušené hovězí uši z českých chovů, které se suší umělým teplem, bez kouře. Velké uši z dospělých zvířat.

Nejde jen o pochoutku pro psa, je to také vynikající zdroj přírodního kolagenu, vápníku a proteinu z čisté chrupavky ušního boltce hovězího skotu. Vhodné pro všechny střední až velká plemena psů jako ideální pochoutka a přirozená zábava mezi krmeními. Nevhodné pro mini plemena.

Sušené hovězí ucho se záuškem z velkých zvířat je velmi chutným doplňkem díky velké masité záušní části. Ucho je celkově značně houževnaté, jeho kousáním si posiluje pes žvýkací svalstvo a čistí tak částečně i zuby. Menším plemenům je možné ucho nasekat na pásky. Pokud je na psa ucho příliš tuhé, namočte jej do horké vody, nebo ještě lépe do vývaru, a to po dobu než mírně změkne.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v prodyšných obalech - papírový sáček, rašlový pytel, aj., v suchu a chladu do 18 °C. Spotřebujte nejlépe do 3 měsíců od zakoupení, max. do 6 měsíců - skladované ve vzdušných obalech. Zamražené pak do 12 měsíců.
Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.