Nejžhavější novinka!

 PELETY BOILIES TYPU

  POMERANČ a CHILLI 

      

       ! Novinka 2017 !

 

 Rok testování na závodech !

Výběrové rybí moučky, mléčné produkty, citrusový extrakt, ostré chili papričky.

    ! Vynikající výsledky !

Odběr novinek
Zboží 20 / 20

Rybí olej z mořských ryb - pro psy, 500 ml

Kód: ROIL10
Rybí olej z mořských ryb. V chladu pod cca 5 °C začíná tuhnout. Neředěný rostlinnými oleji. Země původu - Norsko.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Marine Harvest
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Rybí olej z mořských ryb - pro psy, 500 ml
Rybí olej z mořských ryb - pro psy, 500 ml

 

! Vynikající krmný doplněk pro psy !

 

  • Složení:  Tuk celkem 99,00 %. Voda max. 1 %. Mastné kyseliny n-3  22 %. Mastné kyseliny nasycené celkem 15 %. EPA 9 %, DHA 10 %. Energie 3850 kJ / 100 g.

DHA - kyselina dokosahexaenová. EPA - kyselina eikosapentaenová.

  • Charakteristika: Přírodní, čistý rybí olej, bez příměsí rostlinných olejů, s hnědo - červenou barvou. Má charakteristický rybí pach. Je v krmivářské kvalitě, určený pro hospodářská zvířata, psy a kočky. 

Při teplotě pod 5 - 10 °C začíná rybí olej postupně tuhnout, což se projeví v prvopočátku, jako kal u dna - ten může vznikat již od teplot pod cca 15 °C. Není to vůbec na závadu kvalitě, olej jen protřepejte a použijte. Pokud v zimě rybí olej ztuhne úplně, rozehřejte ho v lahvi ponožené do vodní lázně 40 - 50 °C teplé, nebo nechte 24 hod. v pokojové teplotě nad 20 °C. 

Rybí olej, obdobně jako lososový olej, je jedinečným, přírodním zdrojem nenasycených mastných kyselin, tzv. Omega 3 + DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaenová). Je také přírozeným a bohatým zdrojem energie! Ve 100 g oleje je 3,4 MJ = 812,6 kcal ! Pro srovnání: ve 100 g hovězího masa je 0,49 MJ = 117,1 kcal.

  • Použití:  Rybí olej je vhodný jako energetická přísada a ochucovadlo pro zalití těstovin, granulí, masa, zeleniny, atd. Nejčastěji se používá dávkování 50 - 100 ml / kg krmiva. Vmíchá se do jednorázové krmné dávky. Množství přidaného rybího oleje závisí především na výživné hodnotě používaného krmiva, velikosti psa, jeho fyzické aktivitě, ročním období, zdravotním stavu, či vašich osobních zkušenostech s jeho danou individualitou ! Celkový obsah tuku v krmivu by měl být nejlépe do 20 %. Pokud je v krmivu 15 % tuku, přidejte tedy jen 5 % oleje.

U mini plemen může být dávkování i menší, než se zde uvádí. V případě, že nemáte zkušenosti s používáním rybích tuků, poraďte se s veterinářem, či zkušenými chovateli.

  • Doporučená doba spotřeby: V temnu a při teplotě do 12 °C max.12 měsíců od nákupu. Ideálně do 6 měsíců.

 

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 20 / 20