Odběr novinek
Zboží 78 / 100

ŠKVARKY VEPŘOVÉ PRO PSY - Jemné, 5 kg

Kód: ŠPV-1
Jemněji sekané vepřové škvarky za super cenu. Vynikající, nekonzervovaný krmný doplněk, plný energie a bílkovin. Vhodný přídavek k nízkoenergetickému, či neatraktivnímu krmivu. Kvalitní a chutný zdroj energie v zimních měsících.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty ŠKVARKY VEPŘOVÉ PRO PSY - Jemné, 5 kg
ŠKVARKY VEPŘOVÉ PRO PSY - Jemné, 5 kg

! Vynikající krmný doplněk !

 Velmi kvalitní a chutný zdroj energie v zimním období

! Bez konzervantů, soli a ochucovadel !

 

  • Charakteristika:  Vepřové škvarky jsou jemněji sekané a obsahují malé i hrubší kousky. Obsahují menší podíl tuku - 20 %, vyšší podíl bílkovin 42 % a 2,4 % popelovin. Nejsou solené ani jinak chemicky konzervované! Vepřové škvarky jsou velmi chutným zdrojem kvalitní energie pro psy v zátěži, nebo v zimním období.

Pro psa je tato forma tuku velmi dobře stravitelná a využitelná jako energie těla. Ve 100 g vepřových škvarků je asi 3000 kJ, pro srovnání ve 100 g vepřového masa je asi jen 670 kJ. Vepřové škvarky jsou také významným zdrojem lehce stravitelných bílkovin.

  • Možnosti použití:  Naše vepřové škvarky, jsou v krmné kvalitě a nehodí se pro lidskou spotřebu. Barva škvarků je středně hnědá, s příjemnou, charakteristickou vůní po výpeku.

Jsou vhodné pro malá i velká plemena, především aktivních psů, nebo psů přebývajících v chladném období venku, kteří potřebují mnohem více energie. U neaktivních psů pozor při pravidelném podávání na možnost tloustnutí. Suché škvarky jsou ostré, proto je před použitím zalijte teplou vodou a počkat cca 20-40 minut, než změknou. Lépe je bude pes přijímat i trávit.

Nepoužívejte škvarky jako hlavní krmnou dávku, ale jen jako její doplněk např. u méně atraktivního krmiva, ke zchutnění příloh, na zvýšení energie krmiva, nebo jen jako odměnu při výcviku, či pamlsek. Struktura a velikost jednotlivých kousků se může ale značně lišit v každé šarži, nemůžeme tedy garantovat zákazníkům, používající škvarky výhradně jako odměnu při výcviku, že budou mít vždy tu správnou velikost. Nereklamujte nám proto případnou jemnou strukturu, bereme škvarky jako doplněk ke krmivu a neovlivníme nijak to co u výrobce zrovna dostaneme.

Doporučená jednorázová dávka je 10 - 15 % na objem podávaného krmiva, tj. 100 - 150 g / kg krmiva - podle jeho tučnosti, velikosti a aktivity psa. Je to třeba odzkoušet, aby pes neměl průjem - což je příznak překrmením škvarky. Pokud podáváte jako pamlsek, tak jednorázově cca do 60 g.

Pokud se pes dostane nedopatřením k většímu množství škvarků najednou, může mít posléze akorát průjem, jinak by neměl mít další potíže. Přesto je mějte mimo jeho dosah a krmte škvarky jen pozvolna.

  • Skladování a spotřeba:  Vepřové škvarky není třeba mrazi jako hovězí. Obsahují minimum vody a tak se snadno nekazí. Skladujte v suchu, šeru a chladu. Při teplotě do max. 20 °C - spotřebujte pak do 1-2 měsíců. Při teplotě do cca 12 °C vydrží déle, a to max. 4-5 měsíců. Dlouhodobě skladovat zamrazené. 

Upozornění: Po rozmražení vepřových škvarků, zabalených do PVC sáčku, v něm díky kondenzaci vody škvarky značně zvlhnou a při dalším skladování v teplejším prostředí za pár dnů zplesniví. Proto zbytek škvarků po použití buď zase hned zamrazte, nebo přesypejte ze sáčku do mísy, aby prosychaly a uložte je do chladu.

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 78 / 100