Odběr novinek
Zboží 11 / 39

VEPŘOVÁ LOPATKA - Kost - Pro psy, 1ks

Kód: VLS10
Sušená, cca 200 g vepřová lopatka, bez chrupavky, se zbytky masa. Pro menší střední až velké psy. Výborný přírozený doplněk krmiva. Výborně stravitelný zdroj minerálních látek, především vápníku.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

VEPŘOVÁ LOPATKA - Kost - Pro psy, 1ks

 

Vynikající přirozený doplněk ke krmivu !

! Dodá psovi kompletní soubor minerálních látek !

 

Sušená vepřová lopatka, je přirozeným, zdravým a chutným doplňkem ke klasickému krmivu pro psa. Kostěná lopatka je bez její chrupavčité části, zato obsahuje drobné zbytky masa a tuku. Má vysoký podíl minerálních látek, které mají velmi dobrou stravitelnost a využitelnost v organizmu psa.

Minerální látky obsažené v sušených kostech jsou pro psa důležité především pro jeho správnou stavbu kostí, zubů, kloubních vazů a šlach.

Sušená vepřová lopatka je 100% přírodní surovina, bez jakékoliv další dochucovací úpravy. Kost je sušená horkým vzduchem, uměle nekonzervovaná, nearomatizovaná. Dá se podávat psovi jako doplněk krmiva, kdy se kousáním do kosti zabaví na dlouhý čas a získá celý komplex přirozených minerálů. Určeno pro střední a velká plemena psů se zdravým chrupem. 

Velikost:  délka cca 20 cm, hmotnost 1 ks cca 170 - 220 g.

Balení :  1 ks,  5 ks  a  10 ks 

Uchovávejte v suchu a chladu do 18 °C. Spotřebujte při teplotě do 10 °C do 6 měsíců od zakoupení, při vyšších teplotách max. do 3 měsíců. Ideální spotřebu ale doporučuji do 30 dnů od nákupu.

Specifikace
Váha 0.2 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 11 / 39