Odběr novinek
Domů /
Zboží 7 / 7

ARAŠIDY LOUPANÉ - pro ptactvo, 2,5 kg

Kód: ARL11
Podzemnice olejná, neboli Arašídy, či také Burské ořechy jsou vynikajícím energetickým doplňkem do směsí pro exotické, nebo zimní ptactvo, pro svůj vysoký obsah oleje. Nesolené, nepražené!

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku ARAŠIDY LOUPANÉ - pro ptactvo
Další varianty zboží: ARAŠIDY LOUPANÉ - pro ptactvo
ARAŠIDY LOUPANÉ - pro ptactvo, 2,5 kg

 

  • Složení: Loupané, nesolené, nepražené, celé plody podzemnice olejné, čili tzv. burských oříšků, alias arašídů ! Obsahují až 55 % velmi kvalitního rostlinného oleje.

 

  • Charakteristika:  Podzemnice olejná (Arachis hypogea) je rostlina z čeledi bobovitých. Plodem je lusk. Jedná se o luštěninu. Arašídy obsahují významné množství resveratrolu ( velmi silný přírodní antioxidant ). Hrst arašídů obsahuje okolo 70 mikrogramů této látky!

    Arašídový olej se rovněž používá jako náhrada oleje olivového, k výrobě stolních pokrmových tuků, tzv. arašídového másla v potravinářství, ve farmaceutickém průmyslu, k výrobě kosmetických výrobků a v krmivářství.

  • Použití: Arašídy jsou vynikající energetickou přísadou do směsí pro exotické, nebo také naše zimní ptactvo, právě díky vysokému obsahu rostlinného oleje. Především pro sýkory je v zimě bohatým zdrojem energie, který je až o 35 % vyšší, než mohou získat ze slunečnice!

 

Specifikace
Váha 3 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 7 / 7