Odběr novinek
Zboží 2 / 12

Slunečnice černá - pro sýkory, 5 kg

Kód: SLS200
Vyfoukaná, bezprašná, kvalitní slunečnice, s malým podílem stvolů - cca 2 %. Vhodná pro zimní ptactvo. Může obsahovat i vyloupaná jádra a menší semena.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Slunečnice černá - pro sýkory, 5 kg
Slunečnice černá - pro sýkory, 5 kg

 

Bezprašná slunečnice vhodná pro Zimní ptactvo !

 

Slunečnice ( černá ) (Helianthus L., 1753) je rod vysokých bylin z čeledi hvězdnicovitých. Celý rod Slunečnic obsahuje přibližně 55 až 67 druhů, dva z nich, slunečnice roční a slunečnice topinambur, se pěstují po celém světě. V Česku se můžeme běžně setkat s pěti druhy, jedním z nich je i Slunečnice černá.

Nabízíme za výhodnou cenu vyfoukanou, bezprašnou slunečnici, z letošní sklizně. Obsahuje cca 2 % kolíků = zbytků stvolů z listů. Slunečnice pro sýkory může obsahovat i vyloupaná jádra a menší semena. Ekonomicky výhodná balení jsou v pytlích 50 kg!

Vynikající krmivo do zimních krmítek pro všechny druhy u nás přezimujících ptáků! Nemá smysl jim sypat různé drahé směsi obilovin, prosa, aj., které nabízí mnohé obchody. Ptáci budou vždy vybírat jen slunečnici a ostatní nechají bez povšimnutí, nebo jen s minimální odezvou! Sýkory ani nic jiného nevezmou, než to co obsahuje tuk. V našem pásmu přezimující ptactvo potřebuje bez rozdílu druhu hodně energie, a to jim dodá především rostlinný olej. Slunečnice černá jej obsahuje cca 40 - 45 %, dle odrůdy!  

 

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 12