Domů /
Zboží 201 / 415

Boilies - GLM BETAIN - High Resistance, 1 kg

Kód: GLBSHR20
Utažené boilies s prodlouženou dobou rozpadu nad 12 hod. Specifická kombinace extraktu ze zelených mušlí, rybího extraktu + betainu se švestkou. Obsahuje také natrávený Krill+GLM liquid! Celoroční účinnost.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies - GLM BETAIN - High Resistance, 1 kg
Boilies - GLM BETAIN - High Resistance, 1 kg

 

JEDINEČNÁ KOMBINACE GLM, BETAINU, KRILLU A ŠVESTKY !

! Utažené těsto s rozpustností nad 12 hod. i v teplém období !

 

  • Obsahuje: 18 druhů vnadících složek. Ve směsi je i menší podíl syrového rybího masa z tuňáka! Dále pak GLM extrakt, GLM liquid, Fish liqud - rybí extrakt, tuňáková a krevetová moučka, rozpustný rybí protein, natrávená játra, masová moučka, kvasnice, sušené mléko, syrovátka, melasa a několik druhů extrudovaných, nebo vločkovaných surovin - kukuřice, sója, hrách, rýže, jáhly, betain, aj.

 Zvýšený podíl přírodního pojiva - syrová i sušená vejce, sušený vaječný bílek, pšeničný lepek a dehydrovaná krupice, aj. 

  •  Charakteristika:  Jde o kombinovanou bílkovino - glycidovou směs, na základě specifických mouček a výrobků z mořských plodů, s podílem velmi atraktivního GLM extraktu, včetně syrového rybího masa z tuňáka. Na českém trhu jsme jediní, kdo používá syrové rybí maso do boilies! 
Boilie GLM Betain má vysokou odolnost - High Resistance - proti předčasnému měknutí a otěru ve vodě. přirozenou, temně zelenou barvu. V chladnější vodě vydrží 24 i více hodin, v teplém období, při teplotě vody 15 - 24 °C cca 12 a více hod. dle průměru, záleží ale nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, která umí zkrátit životnost boilie až na polovinu, i když je hodně utažené!  
  •  Možnosti použití:  Boilies GLM Betain High Resistance je vhodnou nástrahou především pro kaprovité ryby, kdy potřebujete mít nástrahu ve vodě co nejdéle - při navážení, přes noc, atd. Jde o boilie určené pro hlavní lovnou sezónu od jara do podzimu a to od teploty vody cca 12 °C. 

Boilies se nám velmi dobře osvědčilo i při nižší aktivitě ryb, kdy braly jen velmi sporadicky. Jiní nechytali vůbec, zatímco my nějaký ten úspěšný záběr měli. Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu boilies, při jeho použití jako nástrahy doporučuji jej obalit např. v našem Práškovém dipu kreveta s herinkem. Doporučuji udělat více vrstev! Nebo ho ještě předtím prolít Fish liquidem, nebo Lososovým proteinem.  

  • Skladování: Boilies je  konzervované a jen částečně vysušené. Uchovávejte jej v  prodyšném obalu  (nejlépe přepravka na ovoce) na vzdušném místě v tenší vrstvě a občas je promíchejte. Po vyschnutí jej dejte do papírového obalu ať nevyvětrává. Takto vám boilies vydrží bez úhony po mnoho měsíců ( doporučuji cca 6 měsíců ). Pokud jej ale potřebujete nechat  "měkké" déle než 3 měsíce, doporučuji jej zamrazit. Avšak 1-3 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rybářských výpravach boilies přežije bez problémů i v teplých dnech!

Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu uzavřené v PVC sáčku!

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 201 / 415