Domů /
Zboží 118 / 419

Boilies mix - ARTEMIS + AMK - Smažená ryba, 2,5 kg

Kód: SR05080
Obohacená směs o tekutou složku - Aminokomplet, pro vyšší vnadící efekt! Ojedinělá receptura s obsahem velmi netradičního koření dle předpisu z r. 1921! Testováno od června 2012 - vynikající výsledky především hlavní lovnou sezónu !

Žádné hodnocení.
Kategorie: BOILIES MIXY
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies mix - ARTEMIS + AMK - Smažená ryba, 2,5 kg
Boilies mix - ARTEMIS + AMK - Smažená ryba, 2,5 kg

 

Velmi netradiční, ale velmi úspěšná směs, která překvapí svým účinkem !

! Převzata od starých mistrů rybářských !

 

  • Obsahuje:   20 druhů vybraných, velmi kvalitních, jemně až středně šrotovaných surovin! Základem jsou extrudované a pařené suroviny s vysokým podílem hydrolyzované bílkoviny, kvasnic a výběrové masové moučky. Dále směs obsahuje rybí moučku, vaječnou bílkovinu, melasu, CSL mouku, hrachovou mouku a jako hlavní atraktor - směs několika druhů přírodních koření domácího původu + tekutou složku z kořeněného koncentrátu se speciálními atraktory pro ryby!

Bez aromat a barviv, vše jen přirozené suroviny! 

  • Charakteristika:  Směs na tento boilie mix vznikla na základě článku náhodně objeveného časopisu z roku 1921, ve kterém bylo pojednání o úspěšném rybáři, který na Labi... "...zdolával notný počet velkých ryb, čítajících mnohdy přes metr délky! … používaje k oklamáni ryb těsta, jenž obohatil o koření z kuchyně své paní domácí!…" a následoval výčet toho, co mu paní domácí dala k dispozici.

Byla to kombinace koření na dnešní dobu moderního rybolovu těžko pochopitelná, že na to můžou ryby vůbec brát! Ale zkusili jsme to a použili ostatní suroviny již z dnešního moderního krmivářství. Netradiční kombinace koření a kvalitních surovin, dala směsi originální charakter, vůni i chuť. Výsledky u vody pak byly nečekané!  Název ARTEMIS ( řecká bohyně lovu ) je pak výstižný pro jeho výsledky!       

  • Možnosti použití:  Výroba vlastních boilies s možností drobných úprav dle svých požadavků.  

Tekutou složku  dostanete přímo odměřenou na vámi zakoupený objem směsi !

Vlejte ji do rozbitých vajec připravených do vaši směsi a zamíchejte. Použijte pro lov v chladném období ( do teploty vody cca 15 °C ) 3 - 4 ks vajec na kg, v teplém období ( nad 18 °C teploty vody ) 5 - 8 ks, dle požadavku na rozpustnost. Směs obsahuje speciální pojivové přísady, používané v masném průmyslu, není třeba to tedy s vejci přehánět! Můžete případně přidat vhodnou tekutou potravu, nebo játra do cca 5 - 8 %. Neuškodí ani pár stroužku česneku - cca 2 stroužky / kg suché směsi.

  • Skladování: Skladujte boilies směs v suchu a temnu, v dobře uzavřených, neprodyšných PVC obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat tento boilies mix nejlépe do 10 měsíců. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání vonných silic z koření a dalších přírodních složek. Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 

 

 

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 118 / 419