Domů /
Zboží 218 / 415

Boilies mix - BARBAROSA + AMK - Ananas a Perník, 2,5 kg

Kód: SR05090
Velmi kvalitní a surovinově bohatá, dvousložková směs s tekutou přísadou aminokompletu v ceně. Velký podíl lehce stravitelných proteinů.

Žádné hodnocení.
Kategorie: BOILIES MIXY
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies mix - BARBAROSA + AMK - Ananas a Perník, 2,5 kg
Boilies mix - BARBAROSA + AMK - Ananas a Perník, 2,5 kg

 

Inovovaná receptura 2014 !

! Na každý kg směsi, dostanete 50 ml AMK zdarma !

 

  • Obsahuje:   18 druhů velmi kvalitních, středně mletých surovin. Základem jsou extrudované a pařené suroviny. Dále směs obsahuje směs rybích mouček, hydrolyzovaný živočišný protein, enzymaticky natrávená játra, aminokyseliny, vaječnou bílkovinu, bisquit moučku, expandovanou rýži, sušené mléko, kvasnice, ovocné cukry, vanilku, semena olejnin, směs přírodního koření a ananasu.
  • Charakteristika: Jde o vysoce kvalitní, surovinově bohatý a neobvykle seskládaný typ Boilies mixu, navazující na naše výrobky řady BARBAROSA, s přídavkem pravých, přírodních bylin a koření, které jsou ověřeny jako vynikající atraktory pro ryby už starými rybáři před mnoha desetiletími. Bohužel, v součastné záplavě nových receptur,  všemožných kombinací a hlavně syntetických aromat, se na ně zapomíná. Boilies mix má skořicově hnědou barvu s velmi příjemnou, přitažlivou vůni perníkového koření s ananasem.

Neobsahuje konzervan, doporučuji přikoupit !

Ve vodě tato směs Boilies mixu vnadí nejen svými tepelně upravenými a lehce stravitelnými surovinami, ale také právě těmito vonnými kořenícími přísadami! Navíc do tohoto Boilies mixu přidáváme několik neobvyklých surovin, které si připravujeme sami na extruderu (stroj na tepelné zpracování hlavně škrobnatých surovin). Dávají pak směsi neobvyklý charakter. 

  • Možnosti použití:  Výroba vlastních boilies s možností drobných úprav dle svých požadavků. Pak jsou velmi účinné na chladné vodě, hlavně v podzimních a jarních měsících. Vynikající i na rychlé chytání při závodech! Perfektně na něj berou na jaře např. velcí cejni! 

 Tekutou složku  dostanete odměřenou na vámi zakoupený objem Boilies mixu - na 1 kg je 50 ml AMK zdarma ! 

Vlejte ji do rozbitých vajec připravených do vaši směsi a zamíchejte. Použijte pro lov v chladném období 3 - 4 ks vajec na kg, v teplém období 6 - 8 ks, dle požadavku na rozpustnost. Můžete případně přidat vhodnou tekutou potravu, nebo játra, do cca 5 % a dolaďte hustotu těsta vodou tak, aby mělo požadovanou konzistenci, bylo plastické a tvárné.

 

  • Skladování: Skladujte v suchu a temnu. V dobře uzavřených obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat do 6 měsíců v neprodyšných obalech. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání přírodních složek. Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody.  

Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 218 / 415