Domů /
Zboží 339 / 407

Boilies mix - HALIBUT CHERRY + AMK, 2,5 kg

Kód: SR05100
Nyní nově s tekutou přísadou v ceně! Surovinově velmi bohatá halibut směs s převládajícím obsahem rybích mouček, halibut moučky, masové moučky a rybího extraktu. Vynikající také v horkém letním období!

Žádné hodnocení.
Kategorie: BOILIES MIXY
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies mix - HALIBUT CHERRY + AMK, 2,5 kg
Boilies mix - HALIBUT CHERRY + AMK, 2,5 kg

 

  Halibut Cherry chytá celosezónně, a to i v nejteplejším období, kdy jiné směsi selhávají !

! Na každý kg směsi, dostanete 50 ml tekuté složky zdarma !

 

  • Složení:  17 druhů vnadících složek + tekutá směs! Převažuje originální halibut moučka, rybí moučky - sleďová, tuňáková a lososová, masová moučka, fish liquid - rybí extrakt. Celkem živočišné suroviny zabírají 62 % z celkového obsahu. Zbytek jsou extrudované suroviny - kukuřice, pšenice, hrách a rýže. Dále kvasnice, bisqut mouka, rybí tuk, přírodně identické aroma Cherry, aj.

Ke směsi dostanete tekutou složku ze surovin, zvýšujících vnadící účinek! Sypká směs neobsahuje konzervant, doporučuji dokoupit !

Charakteristika:  Směs boilie mix Halibut Cherry je vyrobena na základě velmi úspěšné kombinace originál halibut směsi, živočišné a rybí moučky + extrudovaných surovin.  Je to silná bílkovinná směs, s vysokým obsahem rybích produktů. Směs je po namočení a umýchání sytě černá, má velmi výrazný " halibut " pach, s pozadím přírodně identického aroma cherry - třešeň s višní. To jí dává nezaměnitelný charakter, bez rušivých prvků syntetických ochucovadel a barviv!

  • Tip na použití:   Nedoporučujeme směs boilies mixu Halibut Cherry příliš doplňovat hlavně dalšími živočišnými moučkami, kterých tam je již maximum. Mnohdy tak v dobré víře zákazník spíš pokazí, než-li vylepší, už tak velmi bohatou směs a udělá z ní koncentrát který ryby již moc nemusí!  Vejce jako pojivo použíjte v teplém období cca  6 – 8 ks / kg.  Pokud budete chytat v chladnější vodě, můžete dát  jen 3 – 4 ks vajec. Vyšší tuhosti směsi dosáhnete přidáním 3 - 5 % sušeného bílku a 10 % krupicové mouky.

Hustotu těsta regulujte vodou! Bez vody nebude těsto plastické a bude se trhat! Pozor, hodně řídké těsto se při vaření ve vodě může rozpouštět ! Řídké těsto poznáte tak, že se příliš lepí. Kuličky vkládejte až do vařící vody, ne jen do horké, opět by se mohly rozpouštět! Jakmile vyplavou, vařte ještě cca 1 minutu a vyndejte z vody.

Nejlepší a nejšetrnější variantou je ale vaření v páře, kdy se z těsta nevyluhovávají žádné suroviny! V páře vařte boilies o průměru 16 mm cca 13 minut, 20 mm cca 16 minut, 24 mm cca 20 minut. Delší doba varu v páře ale boilie nevadí! Pokud je však těsto příliš řídké, může se i zde rozpouštět!  

  • Skladování: Skladujte boilies směs v suchu a temnu. V dobře uzavřených obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat do 6 měsíců v neprodyšných obalech. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání přírodních složek. Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 339 / 407