Odběr novinek
Domů /
Zboží 400 / 472

Boilies mix - KARIBIK + AMK, 2,5 kg

Kód: SR050100
Dvousložková směs s hustou, tekutou složkou v ceně! Netradiční spojení rybích a pálivých surovin s přírodním, pepřem a orientálním kořením! Chytá spolehlivě celoročně!

Žádné hodnocení.
Kategorie: BOILIES MIXY
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Boilies mix - KARIBIK + AMK, 2,5 kg

 

INOVOVANÁ RECEPTURA PRO ROK 2015

DLOUHODOBĚ TESTOVÁNO NAŠIM ZÁVODNÍM TÝMEM !

! PÁLIVÉ, KOŘENĚNÉ BOILIES S PEPŘEM A CHILLI !

  

  • Obsahuje:  19 druhů velmi kvalitních, středně mletých surovin. Podstatou směsi je netradiční kombinace rybích mouček, ostře pálivých surovin a koření. Základní suroviny jsou tepelně opracované a mají tak mnohem intenzivnější přirozené aroma, lépe také uvolňují své aromatické látky a jsou proto velmi atraktivní pro ryby. Jedná se především o bisquit mouku, expandovanou sladkou rýži, drcené těstoviny. Extrudovanou kukuřici, hrách a pšenici. Výběrové vedlejší produkty pekárenské výroby, pražená semena olejnin, kokos, syrovátku, sušené mléko, kvasnice, různé druhy rybích mouček.

Určující aromatickou složkou je směs orientálního koření, Španělského pepře a Chlli koření, které si sám sestavil a odzkoušel náš specialista na extrémní závody v lovu kaprů, Zdeněk Körner! 

  • Charakteristika:  Jde o velmi netradiční, pálivou, boiliesovou směs , která má celoroční použití.  Velmi kvalitní a surovinově bohatý typ, navazující na naše výrobky kořeněné řady. Doporučujeme použít i na závody v lovu ryb – odzkoušeno s velkým úspěchem ! 

S přídavkem tepelně upravených, dobře stravitelných škrobových a cukernatých surovin, natrávených bílkovin, výběrových rybích mouček a hlavně směsi pálivých přírodních koření je tato kombinace pro ryby velmi atraktivní, a silně vnadící, což nám potvrzují naše vlastní zkušenosti a úspěchy u vody i na závodech. Směs ma zelenožlutou, přirozenou barvu po použitých surovinách s výraznou a příjemnou kořeněnou vůní. 

Směs neobsahuje konzervan, doporučuji dokoupit !
  • Balení:   2,5 kg směsi + 125 ml AMK zdarma
  •  Možnosti použití:  Výroba vlastních boilies s možností drobných úprav dle svých požadavků. Směs Karibik má celoroční použití, velmi účinná na chladnější vodě, hlavně v podzimních a jarních měsících, nebo při lovu v hloubce nad 3 m. Vynikající i na rychlé chytání při závodech! Perfektně na něj berou mimo kaprů i velcí cejni, ostroretky, plotice, podoustve aj. - vhodné na feeder ve velikosti 12 mm. 

Tekutou složku  dostanete přímo odměřenou na vámi zakoupený objem měsi - na každý kilogram je 50 ml !

 Vlejte ji do rozbitých vajec připravených do směsi a zamíchejte.

Doporučený počet vajec:

- pro lov v chladném období ( do teploty vody cca 15 °C ),  3 - 4 ks / kg, 

- v teplém období ( nad 15 °C teploty vody ),  4 - 6 ks / kg,

- při teplotě vody nad 23 °C,  6 - 8 ks / kg,

Pokud požadujete silné uzavření boilies, nepomůže už další přídavek vajec, ale 3 - 5 % bílku + 10 % krupicové mouky. 

To vše dle vlastních požadavků na dobu rozpustnosti. Můžete případně přidat i některou z našich tekutých potrav, nebo tekutá játra a to do cca 5 - 7 % ( 50 - 70 g / kg suché směsi ). Nepokazíte nic ani pár ztroužky česneku. Nic víc už raději nedávejte! Směs je velmi bohatá a byla by už přeplácaná.

Hustotu těsta regulujte vždy vodou! Bez vody nebude těsto plastické a bude se trhat! Pozor, hodně řídké těsto se při vaření ve vodě může rozpouštět ! Řídké těsto poznáte tak, že se příliš lepí! Kuličky vkládejte až do vařící vody, ne jen do horké, opět by se mohly rozpouštět! Jakmile vyplavou, vařte ještě cca 1 minutu a vyndejte z vody.

Nejlepší a nejšetrnější variantou je ale vaření v páře, kdy se z těsta nevyluhovávají žádné suroviny! V páře vařte boilies o průměru 16 mm cca 13 minut, 20 mm cca 16 minut, 24 mm cca 20 minut. Delší doba varu v páře ale boilie neuškodí ! Pokud je však těsto příliš řídké, může se i zde rozpouštět!  

  • Skladování: Skladujte boilies směs v suchu a temnu, v dobře uzavřených, neprodyšných PVC obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat tento boilies mix nejlépe do 10 měsíců. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání vonných silic z koření a dalších přírodních složek. Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody.

 

Specifikace
Váha 2.7 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 400 / 472