Domů /
Zboží 220 / 407

Boilies mix - RYBA a KRAB + AMK, 2,5 kg

Kód: SR05040
Nové druhy surovin, více rybí moučky a živočišných přísad. A nyní nově i s tekutou přísadou - lososový protein a Fish liquid! Super cena a kvalita!

Žádné hodnocení.
Kategorie: BOILIES MIXY
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Boilies mix - RYBA a KRAB + AMK, 2,5 kg
Boilies mix - RYBA a KRAB + AMK, 2,5 kg
 
Od roku 2014 jsme zvolili další nové druhy surovin a více rybích mouček !
 
! Nyní i s tekutou přísadou - na každý kg je 50 ml zdarma !
 
 
  • Obsahuje:    18 druhů vnadících složek!  Z toho jsou 4 druhy živočišných mouček, s převahou 2 druhů rybích mouček 40 % + masové moučky! Celkem je živočišných mouček 55 % !
Dále:  tepelně upravené ( extrudované ) suroviny, pšeničnou mouku, pšeničné klíčky, obiloviny, luštěniny,  krmná mouka, hydrolizovaný tuk, sojový protein, Bisquit mouka, sušená vejce, lososový olej, rybí tuk, aj. Tekutá složka - AMK - je lososový protein s aminokomplexem.  
 
  • Charakteristika:    Jde o bílkovinou směs, s převažující rybí moučkou. Obsahuje kombinaci masových a rybích mouček, která dává směsi velmi zajimavý ráz! Tato kombinace se ukázala jako velmi účinná při lovu kaprů v teplém období! Směs je tukována rybím tukem a obsahuje sušená vejce. Suchá směs má přirozenou šedo - zelenou barvu, výraznou rybí vůni s pozadím masa.  Směs neobsahuje konzervant, doporučuji dokoupit !
  • Tip na použití:  Pro náročnější rybáře máme dobrý typ a to přidat do směsi syrové rybí maso, např. filé, tuňáka, makrelu, vlastní nachytanou a pomletou bílou rybu, atd. Syrové maso nechte dobře odkapat, nebo ho prolisujte tak, aby bylo s co nejmenším obsahem vody a pomelte ho najemno na mlýnku na maso i s kostmi, ale bez šupin ( ucpou matrice mlýnku ). Pak jej tam můžete přidat cca 10 - 15 %. Získáte neskutečně přitažlivou, přírodní směs, podobnou přirozené potravě ryb! Plastičnost těsta zlepšíte ještě více přidáním do 2 % lepku, nebo 10 % extrudované sojové mouky. Utužení těsta získáte přidáním 10% krupicové mouky ( nepřidávat ale už sojovou mouku ).

Nebo přidejte místo syrového masa více speciálních rybích mouček - do cca 15% max. - ( herinková, lososová, krevetová aj.), nebo natrávená játra, tekuté potravy aj., co je od rybích a masových produktů. Syrová vejce dejte dle vlastních zkušeností a požadavků na rozpustnost boili, doporučuji 6 – 8 ks / kg, dle teploty vody. Vše ale může změnit velký počet bílých ryb v dané lokalitě, které boilies ožerou ať je jak chce pevné! Pokud budete chytat v chladnější vodě, pod 14 °C, můžete dát jen 3 – 4 ks vajec.  

  • Skladování: Skladujte boilies směs v suchu a temnu, v dobře uzavřených, neprodyšných PVC obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat tento boilies mix nejlépe do 6 měsíců. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání přírodních aromatických složek. Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 220 / 407